קוברה הדברה לוגו

ריסוס לבית המלצות

צריכים ריסוס לבית המלצות?

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם ריסוס לבית המלצות?

כזה מגיע לנושא של ריסוס לבית יש מספר המלצות חשובות שצריך לקחת בחשבון. זה לא מספיק לבצע רק ריסוס בבית, יש פעולות שכל מדביר מקצועי יורה לכם לנקוט בהן, כמו למשל – תסגרו אזורים בבית שבהם מסוגלים להתחבא המזיקים, כגון – תאטמו חריצים או סדקים מסביב לארונות. תעשו שימוש בצמר פלדה, על מנת למלא אזורים שסובבים את הצינורות, ותכסו על ידי רשת תיל את החורים שבבית שלכם. הכי נכון זה לנקוט בשיטה של מנע בפני מזיקים. בעת ביצוע הריסוס בבית שלכם, תרחיקו למרחק ניכר ילדים קטנים או חיות מחמד מהמקומות שבהם משתמשים בחומרי הריסוס לשם ביצוע ההדברה בביתכם. הסירו כל מקור של מים או של מזונות. תבחנו במידה וקיימים חרקים בקופסאות או באריזות שאתם מביאים מהחנות. מה שכה מייחד את החומרים של קוברה הדברה כנגד הנוכחות הממש לא רצויה של מזיקים, חייבים להגיד את האמת, זה בא לידי ביטוי בכמה מעלות של מקורות חומרי הדברה אמינים, ונאמר כי לחומרי ההדברה שלנו יש חיים ארוכים יותר.

ריסוס לבית המלצות
ריסוס לבית המלצות

ריסוס לבית המלצות מחיר

בשכירת השירותים של מדביר מקצועי וותיק, שיסייע לכם בתהליך של ההדברה כנגד מזיקים בבית שלכם, תדרשו ממנו לאתר ולפתור את מקור הבעיה של המזיקים, הרבה בטרם שיתחיל במלאכת הריסוס בבית שלכם. לכן לא רק המחיר חשוב חשובה גם רמת המקצועיות של המדביר. מה ייתן לכם ריסוס לבית המלצות עם פיתיונות כקו הגנה ראשוני?
מכיוון שבטוח הבנתם את מרבית אמצעי המניעה בפני מזיקים, שהופיעו בפתיח, ובוודאי שכבר יישמתם אותם, הגיע הזמן לעשות שימוש בהחלה של ריסוס לבית המלצות עם פיתיונות בתור קו הגנה ראשוני, לשם הגנה מפני מכרסמים או מפני מזיקים. הפיתיונות נחשבים למאוד אפקטיביים בדרך כלל ואפשר לעשות בהם שימוש, תוך כדי נטילת סיכון מזערי לחשיפה לכל מיני חומרי הדברה, כל עוד הם מורחקים באופן משמעותי מכל הישג יד של חיות המחמד ושל הילדים הקטנים שבבית.

ריסוס לבית

הדברה ירוקה

כיצד ליישם הלכה למעשה חומרי ריסוס לבית המלצות שלא נחשבים כפיתיונות?
במידה ובחרתם בחומרי ריסוס לבית המלצות, שלא נמצאים בתוך מלכודת או בתוך פיתיונות, צריך ליישם אותם הלכה למעשה לרוב רק בחללים ממוקדים, וממש אין לרסס אותם בכל מקום שנראה לעין המתבונן. איש המקצוע נדרש להיות מסוגל לספק לכם אינפורמציה ממשית על חומרי הריסוס של ההדברה, ואף להגיש לכם חומר כתוב בעניין של בטיחות חומרי ההדברה שהוא יבצע בבית שלכם.
במידה ותבחרו לרסס בבית שלכם באופן עצמי, צריך לבצע יישום של חומרי ההדברה הכימיקליים רק מאלו שאושרו רשמית לשימוש בבית. בכל עת תקראו ותפעלו נכונה בהתאם להוראות ולהנחיות שמופיעות על גבי תווית חומר ההדברה, ותנקטו בכל אמצעי הזהירות הבטיחותיים שמופיעים בהם. השתמשו בפיתיונות ובטיפולי חריצים או סדקים במידה וזה ייתכן. כדאי שתעשו שימוש במוצרים מוכנים מראש, שלא דורשים ערבוב, עד כמה שזה אפשרי.

קוברה ריסוס לבית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

כאשר מתחילה התקררות מסוימת של מזג האוויר, החרקים מתחילים לתור אחרי חלל נוח לשים את ראשם בו. אף במידה ובמשך כל עונת הקיץ לא סבלתם מהנוכחות שלהם, עדיין יכולה להיות חדירה שלהם במהלך עונת הסתיו, עם חיפושם אחרי מחסה. כעת, יתכן שבכלל לא תרגישו בקיומם. החרקים משולים לגנבים, אשר תרים אחרי אזורים נחבאים או חשוכים כדי לישון בהם, ויכולים להסתתר מפניכם עד בואה של עונת האביב. ריסוס במשך עונת הסתיו ימנע חדירה של המזיקים לביתכם. לרוב הדבר כולל טיפולי ריסוס היקפיים שמונעים מהחרקים מלחדור את הבית לגמרי, על מנת שלא יחשבו אפילו להגיע אליו במהלך עונת האביב.

ריסוס מקצועי

הוראות חשובות של עשה או אל תעשה

פרמרט הסבר
הוראות שימוש קראו היטב את מה שמופיע על גבי התווית של חומרי ההדברה, על מנת להבין איך בדיוק נפטרים מהם מלכתחילה.
שימוש חוזר הימנעו מלעשות שימוש במכלי הדברה ריקים על מנת לאחסן כל מיני דברים.
זהירות יש כל מיני קהילות שבעלי נטייה לאסוף פסולת ביתית מסוכנת, שנובעת מחומרי הדברה שאינם רצויים. על מנת להימנע מכך, תצרו קשר עם הרשות לפינוי פסולת באזור שלכם.
כמות מוגזמת תערבבו את חומרי ההדברה רק עם הכמות הרצויה לכם.

קוברה הדברות - אוכלים את הג'וקים

כאשר מדברים על ריסוס לבית בעונת החורף, כי אז זאת התקופה שבה הם רדומים. הם מצאו חלל בטוח להשתכן בו במשך עונת רבים, אך המונים מבניהם לא יצליחו לשרוד עד תחילת עונת האביב. נראה כי שלוותכם לא תופרע בתקופה זאת, אז שמא בכלל לא תדעו מי הם ומה הסוג שלהם. בדיון על ריסוס לבית בעונת הקיץ, בה מושבות החרקים נמצאות בשיא שלהן, גם מבחינת הכמות וגם מבחינת החוזק. הן כבר התרבו, האכילו וגדלו עד לכדי הגעה לנקודה שבה הנכם עשויים להבחין בהם, ומתוודעים לפעילות הענפה שלהם. בתרחיש בעייתי בעונת הקיץ, תצטרכו לגייס כל מיני טכניקות של הדברת מקקים יותר אגרסיביות.

ריסוס לבית מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button