ריסוס לבית חדש

צריכים ריסוס לבית חדש?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם ריסוס לבית חדש?

כזה מגיע לנושא של ריסוס לבית חדש יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. אין כל עוררין על כך, מדינת ישראל בורכה בימי שמש, אף בעונת החורף הסגרירית ניתן ליהנות מימים שטופי שמש. אז מה הפלא שבכל בית שני או שלישי מתקבצת אספה מאוד בלתי רצויה של מזיקים, לרבות נוכחות של נחשים או של עכבישים? הדבר מקבל משנה תוקף באזורי החמים יותר בארץ, שם בוודאי מכת המזיקים הרבה יותר אינטנסיבית. עם בוא תחילת עונת הקיץ, ניתן להבחין בהסלמת המצב של נוכחות המזיקים בבתים, בעודם מפחידים את כל בני האדם, מקטן ועד מבוגר.

ריסוס לבית חדש
ריסוס לבית חדש

ריסוס לבית חדש מחיר

נוכחות בלתי מקובלת בעליל של חרקים עשויה להוות איום רציני בקרב חיות המחמד התמימות שבבית שלכם, שסביר להניח, שאין ביכולתן להגן על עצמן. חיות המחמד עשויות לסבול מהנוכחות המרגיזה של המזיקים בשל עקיצות רעילות שלהם, נשיאה של מחלות זיהומיות באמצעות פרעושים, מכרסמים או ג'וקים, וכולי, מה שעשוי לגרום ליקרים שלכם לסבול ולחלות בעקבות כך. על מנת ליצור בשביל הכלב או בשביל החתול שלכם מקום מחיה שחף מחרקים, בריא או בטוח, כדאי שתזמנו את השירותים של הדברת ריסוס לבית חדש, וכך תבטיחו שהן לא יהיו בכל רמה של סיכונים. כל חיית מחמד מסוגלת להתמודד עם החרקים באופן אחר, ובשל כך צריך ליישם הלכה למעשה כל מיני אמצעי בטיחות סביב הבית שלכם, וזאת משום הצורך לבצע הפחתה של כל אותן סכנות פוטנציאליות.

ריסוס לבית

הוראות לביצוע הדברה נכונה

הוראה הסבר
יסודות הבית תרססו את ארבעת הרגליים התחתונות של היסודות שבביתכם, פעולה זאת תמנע ממזיקים לחדור לביתכם.
קו רציף תמשיכו לרסס בקו רציף, על מנת לתמוך במניעה של יצירת פערים בטיפול שדרכם עשויים לחדור החרקים לבית שלכם.
בטיחות הצטיידו מבעוד מועד בכל ציוד מגן מתאים, שרוולים ארוכים, כמו גם מכנסיים ארוכות ונוחות. חומרי הריסוס כנגד חרקים מכילים כימיקלים מזיקים, אשר עשויים לגרום לכם נזק, לרבות – שריפה של העור, או גירוי של הריאות שלכם.
קראו את ההוראות יצרן תבחנו היטב את התווית שמופיעה על גבי חומר הריסוס, לשם שאיבה של עוד אינפורמציה איך להגן על עצמכם בעת השימוש בתרסיס, אבל מרבית המדבירים ממליצים להרכיב משקפי מגן, כפפות וכן מסכות, להשלמת ההגנה עליכם.

הדברה ירוקה

חדירה בלתי רצויה בהחלט של מזיקים, כמו למשל – עש, זבוב, נמלה וכיוצא בזאת, לבית שלכם, עשויה להשפיע על בריאות בני המשפחה שלכם ועליכם, כמובן. ברם, אפשר להימנע מהצרה הזאת באמצעות הקפדה על כמה כללי זהירות פשוטים, כמו לדוגמה – התקנה של רשת כנגד זבובים או התקנה של וילון חיצוני, וכיוצא בזה. יש כל מיני מחלות קונבנציונליות, אשר יכולות לעבור על ידי היחשפות למזיקים, כדוגמת – דלקת קרום המוח הנגיפית, מחלת הליים או סלמונלה.
הבעיה השנויה במחלוקת היא הנוכחות של הטפילים, לרבות – תולעים, כינים, קרציות או פרעושים, כאשר הם מועברים לפעמים על ידי כל מיני מזיקים, עכברים או חולדות. הדרך לעצור את תרחיש האימים הזה, היא לזמן את השירותים של חברת הדברות, שתבצע ריסוס לבית חדש.

קוברה ריסוס לבית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

המון מזיקים יכולים "להתלבש" על ארון הבגדים שלכם, ולהתנחל בין שפע הבגדים שלכם, על מנת לקבל תזונה הכרחית מכל מיני בדים. חרף העובדה שאולי תחשבו כי זאת בעיה שכיחה או בעיה טריוויאלית, מה שבטוח שהיא ממש מיותרת, ועדיף בכלל לא להתמודד עמה. המון סוגי מינים של עש נמשכים לכדי הבד הטבעי, שהינם אף בעלי נטייה להיות הכי יקרים. המזיקים נוטים בבדים אלו את הביצים שלהם, במהלך ההרס שלהם הטוטלי. זאת ועוד, ברור לכל שעש הבגדים נוטה לאכול את הבגדים, באופן הזה שבמידה ותמצאו פריטי בגדים בארון המלתחה שלכם שייראו לכם קצת יותר חשפנים ממה שהיו פעם, יש לשער כי מכת העש כבר כרסמה בהם. ולכן, עליכם להזעיק במידי את השירותים של חברה שתבצע ריסוס לבית חדש, ויפה שעה אחת קודם.

ריסוס מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את הג'וקים

כל מי שחושב על טרמיטים, מיד מעלה במוחו קונוטציה של היבט שלילי שמתכתבות עם המונח טרמיטים. הטרמיטים כשלעצמם מסוגלים לתקוף את מקום המשכן הקבוע שלכם בכל מיני דרכים ולגרום לכם לשאת בהמון התחייבויות כספיות, ולהישאר עם נזקים רבים ברכוש שלכם. ההתמודדות עם הטרמיטים, כאמור לעיל, מלווה בתג מחיר גבוה של כמה אלפי ₪, בעוד התיקונים של מה שהם עוללו בבית החדש שלכם עלולים להיות כפולים. בוודאי שלא חסר לכם מה לעשות עם הכסף שלכם, ולכן תשקלו מבעוד מועד להזמין את השירותים הנאמנים של חברת הדברה, שתבצע ריסוס לבית חדש.

ריסוס לבית מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button