שירותי הדברה

צריכים שירותי הדברה ?

תיזהרו משירותי הדברה חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

חיפשתם שירותי הדברה?

התמודדות עם מזיקים או חרקים שונים בבית יכולה להיות לא נעימה לכל אחד, ולכן רבים בוחרים להיעזר בשירותי הדברה. כיום ישנן חברות הדברה רבות המציעות שירותים מגוונים. בעת הזמנת שירות שכזה חשוב לבדוק על אודות החברה ולוודא שהיא מציעה שירות מקצועי. אז מה הכי חשוב לדעת על שירותי הדברה?

שירותי-הדברה

מה היתרונות של הדברה אורגנית יבשה?

הדברה אורגנית יבשה היא שיטה בה נעשה שימוש במלכודות מיוחדות שמפזרות פירומונים בחלל, ובכך מושכות את המזיקים להיכנס אליהם. ישנם פירומונים שונים וכל אחד מהם מושך מזיק ספציפי אחר. פירומונים הם הורמונים שבעלי חיים, חרקים ומזיקים מגיבים ונמשכים אליהם, ולכן שימושיים מאוד בשירותי ההדברה הטבעית. בשיטה זו אין שימוש בחומרים רעילים כלל ולכן הדברה אורגנית יבשה לא מזיקה לבני אדם או לחיות מחמד. שימוש במלכודות פירומונים עבור מזיקים וחרקים נחשב לשיטת הדברה ידידותיות לסביבה ואקולוגית במיוחד. קוברה הדברות מציעה שירות של שיטה מסוג זה, אשר רבים בוחרים בה על פני שיטות אחרות.

שירותי הדברה

שלושה סוגים של שירותי הדברה:

ראשית, חשוב להיות בקיא במגוון סוגי ההדברות הקיימות כדי לבחור את השירות המתאים ביותר:

סוגי הדברות
הדברה כימית הדברה ביולוגית הדברה אורגנית
בהדברה זו נעשה שימוש בחומרים רעילים שהורגים את המזיקים. זוהי הדברה יעילה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים, אך עלולה לפגוע גם בבני אדם. לכן, רבים מעדיפים להימנע משיטה זו. שיטה אשר נעשה בה שימוש בשטחים חקלאיים או בגינות. בהדברה ביולוגית משתמשים באויבים טבעיים של המזיקים השונים. מאחר ולהדברה ביולוגית השפעות שליליות על הסביבה, פיתחו הדברה דומה אך שאינה מזיקה לסביבה ולאדם. זוהי הדברה באמצעות חומרים טבעיים הפוגעים בחרקים ובמזיקים בלבד. קוברה הדברות מציעה שירות הדברה בשיטה פופולרית זו, עבור מגוון סוגי המזיקים בבית.

כיצד בוחרים חברת הדברה טובה?

כאשר מסתובבים בביתכם תיקנים, פשפשים, עכברים, חולדות או מזיקים מכל סוג, ישנה אווירה לא נעימה בבית. נוכחותם יכולה להפחיד, לפגוע בהיגיינה ואף ולהעביר מחלות ולפגוע בבריאותכם. לפני שאתם ממהרים (בצדק!) לפתור את הבעיה, השקיעו מחשבה והשקעה בבחירת המדביר. שירותי הדברה, על כלל סוגם, דורשים עבודה יסודית שתעשה על ידי בעלי מקצוע אחראיים ומנוסים. לפני הזמנת שירות הדברה, כדאי לוודא כי למדביר רישיון בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה המאשר לו לעסוק בתחום. בנוסף, מומלץ לבדוק האם לחברת ההדברה המלצות המעידות על ניסיון ועל אמינות.

הדברה

מה יש לעשות לפני ההדברה?

כל מדביר, בהתאם לצורך ולסוגי המזיקים, ישתמש בחומרי הדברה אחרים. מומלץ לוודא טרם עבודת ההדברה באילו חומרים המדביר עתיד להשתמש, ואף לתעד אותם במידה ותהיה השפעה שלילית מכל סוג. בנוסף, בררו עם החברה האם עליכם לפנות חפצים מסוימים מחלל ההדברה, ולמשך כמה זמן עליכם לפנות אותו. בררו כיצד עליכם לנהוג בסיום ההדברה עם החזרה לדירה.

שרות הדברה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

לרוב סוגי ההדברות ישנה אחריות, ולכן וודאו כי המדביר מספק קבלה ותעודת אחריות על העבודה. מומלץ לדעת באילו חומרים השתמש המדביר ובאילו אזורים בבית.

לסיכום, הדברת מזיקים הינה בעלת חשיבות ממגוון היבטים – שמירה על בריאות, הימנעות ממחלות, שמירה על ניקיון הבית ועוד. כדי למלא את צרכים אלו חשוב לבחור בחברת הדברות מקצועית ומנוסה. קוברה הדברות מציעה שירות הדברה ברמה גבוהה בעל פגיעה מינימלית בצומח ובחי, באמצעות הדברה אורגנית. אם אתם זקוקים לבעל מקצוע שיחסל את המזיקים המטרידים בבית, מהרו להתקשר אלינו! אנחנו כבר נעשה עבורכם את כל העבודה.

הדברה מחיר