מדביר מומלץ ומוסמך

צריכים מדביר מומלץ ומוסמך ?

תיזהרו ממדביר חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

חיפשתם מדביר מומלץ ומוסמך?

זה לא נעים לשבת בבית שלנו ולנסות להירגע כשפתאום מתגלה אורח לא רצוי כגון עכבר, חולדה או גו'ק. כאשר זה קורה, הדבר הראשון שנרצה לעשות זה להדביר את המזיקים באופן יעיל ומהיר. בחלק מהמקרים (בעיקר כשלא מדובר במכה רצינית) תוכלו לעשות זאת בעצמכם אך ברוב המקרים לא תהיה ברירה אלא לשכור מדביר מומלץ ומוסמך שיטהר לכם את הבית מהנוכחות הבלתי רצויה. מהם המזיקים הנפוצים שעלולים למצוא בבית, וכיצד מתמודדים איתם? כל זאת ועוד במדריך זה.

מדביר מוסמך

סוגי מזיקים ודרכי התמודדות

סוגי מזיקים ודרכי התמודדות

אנחנו בחברת קוברה הדברות מתמחים בהדברה של מזיקים מסוגים שונים. מטבע הדברים, לכל מזיק יש מאפיין משלו ולכן דרכי ההדברה יהיו שונות במקצת. נעבור בקצרה על סוגי המזיקים השונים. לפניכם טבלה בה ריכזנו את סוגי המזיקים הנפוצים ודרכי התמודדות.

 

מדביר מוסמך
סוגי מזיקים ודרכי התמודדות
סוג המזיק דרך התמודדות
מכרסמים כאשר אנחנו מדברים על מכרסמים אנחנו מתייחסים לשני סוגי מכרסמים עיקריים: עכברים וחולדות. ניתן להבדיל בניהם גם לפי המראה שלהם וגם לפי ההתנהגות: בעוד עכברים בדרך כלל מגיעים לגודל של 4 ס"מ, חולדות כפולות בגודלן והזנב שלהן עבה יותר. כמו כן, בדרך כלל הבלגן שחולדות עושות קל יותר לזיהוי, והכרסומים שלהן גדולים יותר. במידה והבעיה מסתכמת שמכרסם אחד או שניים שמסתובבים בבית שלכם יתכן ותוכלו לפתור זאת פשוט באמצעות מלכודות עכברים מסוגים שונים. ישנן מספר סוגי מלכודות, כאשר חלקן רק ילכדו את המכרסם, חלקן ירעילו אותו כך שהוא ימות במחילות וחלקן יהרגו אותו במקום.
ברחשים "ברחשים" הוא כינוי כללי שמתייחס לחרקים קטנטנים ומעופפים שמציקים לנו ולבעלי החיים שלנו ויוצרים אווירה מלוכלכת ולא נעימה. מקובל להפריד בין שני סוגי ברחשים: הראשון הוא יבחוש, שזהו הברחש המוכר. יבחוש הוא זעיר בגודלו ומסוגל להיכנס גם דרך רשתות – ולכן בעונות בהן סובלים מיבחושים אין ברירה אלא לסגור את החלון לחלוטין. הברחש השני שיוצא לנו להיתקל בו הוא הזבובון, שאמנם אמנם עוקצים אך מסתובבים בבית ומעצבנים מאוד. כדי להימנע מתופעה של בחרשים בבית ניתן לבצע מספר פעולות הכוללות איטום של כל הפתחים בבית וטיפול בצנרת הכולל שפיכה של אקונומיקה או מים רותחים לתוכה שכן ברחשים מגיעים גם מתוכה (רק להיזהר לא לפגוע בצנרת). בנוסף במידה ויש גורמי לחות בבית כגון נזילות או מזגן מטפטף יש לטפל בכך. במידה ואתם סובלים ממכה רצינית של ברחשים והפעולות הנ"ל לא עזרו יש להזמין מדביר מקצועי שיזהה את נחילי הברחשים ויטפל בהם.
ג'וקים ג'וקים, או בשמם המדעי תיקנים הם חרקים שכנראה לא צריך להציג יותר מדי או לנסות לשכנע שהנוכחות שלהם מצדיקה הדברה. חשוב רק להדגיש שמלבד העובדה שהם מגעילים ומפחידים הם עלולים להעביר מחלות מסוכנות שכן הם נמצאים במקומות לא ממש היגייניים. מכות ג'וקים הם דבר די נפוץ, ובאופן כללי אנחנו ממליצים להיעזר בשירותו של מדביר מקצועי ומוסמך עבור הדברת ג'וקים לפחות פעם בשנה כדי שלא תצטרכו להתמודד איתם. ג'וקים מגיעים בדרך כלל בחודשי הקיץ והאביב, וניתן לשלב על הדרך גם הדברת נמלים. מקובל להפריד בין תיקן אמריקאי (ג'וק בגודל של עד 4 ס"מ) לבין תיקן גרמני (ג'וק בגודל של עד ס"מ אחד), כאשר הדברת תיקן אמריקאי ניתן לבצע באופן קבוע ורחב בעוד הדברת תיקן גרמני נעשית באופן נקודתי.
מזיקים נוספים קוברה הדברות מתמחה בהדברה של מזיקים מכל הסוגים: מכרסמים, חרקים, טפילים, ג'וקים ועוד. במידה ואתם סובלים מבעיה של מזיקים אל תחכו – התקשרו אלינו עוד היום ונשלח בהקדם האפשרי מדביר מקצועי ומוסמך לטיפול בבעיה.

מדביר מומלץ ומוסמך מבית קוברה הדברות

קוברה הדברות מתמחה בהדברה של מזיקים מכל הסוגים: מכרסמים, חרקים, טפילים, ג'וקים ועוד. במידה ואתם סובלים מבעיה של מזיקים אל תחכו – התקשרו אלינו עוד היום ונשלח בהקדם האפשרי מדביר מקצועי ומוסמך לטיפול בבעיה.

מדביר מקצועי

איך לבחור מדביר מוסמך?

בקוברה הדברות אתם תמצאו מדביר מוסמך עם היתר הדברה. חשוב שתבחרו מדביר בעל ניסיון רב בתחום כיוון שהוא ידע להתאים לבית שלכם את סוג ההדברה. דבר נוסף שחשוב לבחור לפיו הוא המלצות על המדביר. בנוסף, חשוב להתאים את המדביר לסוג המזיק – לכל מדביר יש מזיקים שהוא יודע להתמודד איתם וכאלה שלא.

מדביר

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

לסיום, הדברה לבית או לעסק זו פעולה חשובה שכל אחד יצטרך לעשות מתישהו כי המזיקים תמיד מוצאים את דרכם לתוך הבית. חשוב לציין שאם אתם לא תתמידו בניקיון ואטימת הבית, המזיקים ישובו וההדברה תהיה אפקטיבית לזמן קצר יחסית. חשוב שתבחרו מדביר מוסמך ומנוסה, כמו שיש בחברת קוברה הדברות, כדי ליצור הדברה טובה שתשאיר את אותותיה לאורך זמן.

מדביר מוסמך מחיר