מדביר מומלץ ומוסמך

צריכים מדביר מומלץ ומוסמך ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם מדביר מומלץ ומוסמך?

כזה מגיע לנושא של מדביר מומלץ ומוסמך יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. זה לא נעים לשבת בבית שלנו ולנסות להירגע כשפתאום מתגלה אורח לא רצוי כגון עכבר, חולדה או גו'ק. כאשר זה קורה, הדבר הראשון שנרצה לעשות זה להדביר את המזיקים באופן יעיל ומהיר. בחלק מהמקרים (בעיקר כשלא מדובר במכה רצינית) תוכלו לעשות זאת בעצמכם אך ברוב המקרים לא תהיה ברירה אלא לשכור מדביר מומלץ ומוסמך שיטהר לכם את הבית מהנוכחות הבלתי רצויה. מהם המזיקים הנפוצים שעלולים למצוא בבית, וכיצד מתמודדים איתם? מזמינים את קוברה הדברה ועושים סוף לבעיה. מזיקים הם אורגניזמים הגורמים נזק לנכסים, לבריאות או לסביבה. הם יכולים להיות בעלי חיים או צמחים. במקרים מסוימים הם יכולים לאיים על בריאות האדם ועל בטיחותם על ידי העברת מחלות או פגיעה ברכוש. לדוגמה, אנשים רבים מודאגים מכך שחרקים כמו זבובים ויתושים הם נשאים של מחלות כמו מלריה ועוד…

מדביר מוסמך
מדביר מומלץ ומוסמך

סוגי מזיקים ודרכי התמודדות

סוגי מזיקים ודרכי התמודדות

אנחנו בחברת קוברה הדברות מתמחים בהדברה של מזיקים מסוגים שונים. מטבע הדברים, לכל מזיק יש מאפיין משלו ולכן דרכי ההדברה יהיו שונות במקצת. נעבור בקצרה על סוגי המזיקים השונים. לפניכם טבלה בה ריכזנו את סוגי המזיקים הנפוצים ודרכי התמודדות. אנחנו בחברת קוברה הדברות מתמחים בהדברה של מזיקים מסוגים שונים. מטבע הדברים, לכל מזיק יש מאפיין משלו ולכן דרכי ההדברה יהיו שונות במקצת. נעבור בקצרה על סוגי המזיקים השונים. לפניכם טבלה בה ריכזנו את סוגי המזיקים הנפוצים ודרכי התמודדות. איתם. סוג המזיק שיטות אופייניות להדברה מכרסמים שיטות פיתיון כלובים או רעל עכברים עודד טורפים טבעיים כגון נצים, ינשופים, קרפדות או נחשים על ידי הסרת מקורות מזון פוטנציאליים והפחתת כמות השטח שניתן למגורים. שיטות הרחקת עטלפים כגון מוטות שכיבה, סדינים לטיפוס ומסכי הדרה. חרקים מעופפים השתמש במלכודת דביקה.

 

מדביר מוסמך

סוגי מזיקים ודרכי התמודדת

סוג המזיק דרך התמודדות
מכרסמים כאשר אנחנו מדברים על מכרסמים אנחנו מתייחסים לשני סוגי מכרסמים עיקריים: עכברים וחולדות. ניתן להבדיל בניהם גם לפי המראה שלהם וגם לפי ההתנהגות: בעוד עכברים בדרך כלל מגיעים לגודל של 4 ס"מ, חולדות כפולות בגודלן והזנב שלהן עבה יותר. כמו כן, בדרך כלל הבלגן שחולדות עושות קל יותר לזיהוי, והכרסומים שלהן גדולים יותר. במידה והבעיה מסתכמת שמכרסם אחד או שניים שמסתובבים בבית שלכם יתכן ותוכלו לפתור זאת פשוט באמצעות מלכודות עכברים מסוגים שונים. ישנן מספר סוגי מלכודות, כאשר חלקן רק ילכדו את המכרסם, חלקן ירעילו אותו כך שהוא ימות במחילות וחלקן יהרגו אותו במקום.
ברחשים "ברחשים" הוא כינוי כללי שמתייחס לחרקים קטנטנים ומעופפים שמציקים לנו ולבעלי החיים שלנו ויוצרים אווירה מלוכלכת ולא נעימה. מקובל להפריד בין שני סוגי ברחשים: הראשון הוא יבחוש, שזהו הברחש המוכר. יבחוש הוא זעיר בגודלו ומסוגל להיכנס גם דרך רשתות – ולכן בעונות בהן סובלים מיבחושים אין ברירה אלא לסגור את החלון לחלוטין. הברחש השני שיוצא לנו להיתקל בו הוא הזבובון, שאמנם אמנם עוקצים אך מסתובבים בבית ומעצבנים מאוד. כדי להימנע מתופעה של בחרשים בבית ניתן לבצע מספר פעולות הכוללות איטום של כל הפתחים בבית וטיפול בצנרת הכולל שפיכה של אקונומיקה או מים רותחים לתוכה שכן ברחשים מגיעים גם מתוכה (רק להיזהר לא לפגוע בצנרת). בנוסף במידה ויש גורמי לחות בבית כגון נזילות או מזגן מטפטף יש לטפל בכך. במידה ואתם סובלים ממכה רצינית של ברחשים והפעולות הנ"ל לא עזרו יש להזמין מדביר מקצועי שיזהה את נחילי הברחשים ויטפל בהם.
ג'וקים ג'וקים, או בשמם המדעי תיקנים הם חרקים שכנראה לא צריך להציג יותר מדי או לנסות לשכנע שהנוכחות שלהם מצדיקה הדברה. חשוב רק להדגיש שמלבד העובדה שהם מגעילים ומפחידים הם עלולים להעביר מחלות מסוכנות שכן הם נמצאים במקומות לא ממש היגייניים. מכות ג'וקים הם דבר די נפוץ, ובאופן כללי אנחנו ממליצים להיעזר בשירותו של מדביר מקצועי ומוסמך עבור הדברת ג'וקים לפחות פעם בשנה כדי שלא תצטרכו להתמודד איתם. ג'וקים מגיעים בדרך כלל בחודשי הקיץ והאביב, וניתן לשלב על הדרך גם הדברת נמלים. מקובל להפריד בין תיקן אמריקאי (ג'וק בגודל של עד 4 ס"מ) לבין תיקן גרמני (ג'וק בגודל של עד ס"מ אחד), כאשר הדברת תיקן אמריקאי ניתן לבצע באופן קבוע ורחב בעוד הדברת תיקן גרמני נעשית באופן נקודתי.
מזיקים נוספים קוברה הדברות מתמחה בהדברה של מזיקים מכל הסוגים: מכרסמים, חרקים, טפילים, ג'וקים ועוד. במידה ואתם סובלים מבעיה של מזיקים אל תחכו – התקשרו אלינו עוד היום ונשלח בהקדם האפשרי מדביר מקצועי ומוסמך לטיפול בבעיה.

מדביר מומלץ ומוסמך מבית קוברה הדברות

קוברה הדברות מתמחה בהדברה של מזיקים מכל הסוגים: מכרסמים, חרקים, טפילים, ג'וקים ועוד. במידה ואתם סובלים מבעיה של מזיקים אל תחכו – התקשרו אלינו עוד היום ונשלח בהקדם האפשרי מדביר מקצועי ומוסמך לטיפול בבעיה. . כמו כן, חשוב להיות פרואקטיביים ולמנוע מזיקים. אנו מציעים שירותים הכוללים הדברה מכל הסוגים ויכולים לעזור לכם לשמור על הבית נקי ממזיקים. והמשפחה שלך בטוחה. מהסכנות הנלוות להדבקה של מזיקים.

מדביר מקצועי

איך לבחור מדביר מוסמך?

בקוברה הדברות אתם תמצאו מדביר מוסמך עם היתר הדברה. חשוב שתבחרו מדביר בעל ניסיון רב בתחום כיוון שהוא ידע להתאים לבית שלכם את סוג ההדברה. דבר נוסף שחשוב לבחור לפיו הוא המלצות על המדביר. בנוסף, חשוב להתאים את המדביר לסוג המזיק – לכל מדביר יש מזיקים שהוא יודע להתמודד איתם וכאלה שלא. המדביר הוא האדם שיכניס את חומר ההדברה לביתכם. ישנן שיטות חדשניות למשל מכשיר קטן שיתאים ישירות לשקע האור שלך. המכשיר ישחרר את חומר ההדברה באמצעות זרם רציף של קיטור, ויהרוג את כל המזיקים שהוא בא איתם במגע ואת הביצים שלהם. לאחר מכן המדביר ינקה את כל החרקים והביצים המתים.

מדביר
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

קוברה הדברות - אוכלים את כל הג'וקים.

לסיום, הדברה לבית או לעסק זו פעולה חשובה שכל אחד יצטרך לעשות מתישהו כי המזיקים תמיד מוצאים את דרכם לתוך הבית. חשוב לציין שאם אתם לא תתמידו בניקיון ואטימת הבית, המזיקים ישובו וההדברה תהיה אפקטיבית לזמן קצר יחסית. חשוב שתבחרו מדביר מוסמך ומנוסה, כמו שיש בחברת קוברה הדברות, כדי ליצור הדברה טובה שתשאיר את אותותיה לאורך זמן. בנוסף מכרסמים הם המזיק הנפוץ ביותר שבעלי בתים מוצאים בבתיהם. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים, סוג אחד הוא חולדות או מכרסמים, אחר הוא עכברים. באופן כללי, מכרסמים זקוקים למזון, מים ומחסה כדי להישרדות לשגשג. אבל אם בני אדם מתקרבים מדי או מתקרבים אליהם יותר מדי, הם יתחילו לתקוף אותך. הם יכולים מעבירים גם מחלות כמו מגיפה וכלבת. לכן אל תנסו לתפוס אותם לבד הזמינו מדביר מוסמך.

מדביר מוסמך מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button