הדברת בתים

צריכים הדברת בתים?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים הדברת בתים?

אם הבית שלכם התמלא במזיקים שונים ואתם צריכים הדברת בתים, כדאי שתזמינו מדביר מקצועי שיטפל לכם בבעיה. אל הבית שלכם יכולים להגיע מזיקים שונים – עכברים, מקיים, נמלים ועוד. נגד כל מזיק צריך לפעול בצורה שונה לכן חשוב שתזמינו מדביר שידע כיצד לפעול ולא תעשו זאת בעצמכם. כמו כן, המדביר ידע לזהות היכן הקנים של המזיקים ומהכין הם באים ולרסס בהתאם – פעולה שאתם לא תוכלו לבצע. אז אחרי שהבנתם שכדאי שתזמינו מדביר מקצועי ואמין כמו בקוברה הדברות, כדאי שתבינו איזה סוג הדברה צריך לבית.

הדברת בתים
הדברת בתים

מתי להזמין הדברת בתים

  1. בריאות – יש מזיקים שעלולים לפגוע בבריאות שלכם, חולדות שמעבירות מחלות למשל.
  2. אסתטיקה – אם השקעתם כל כך בעיצוב, לא חבל שהבית יהיה מלוכלך ומזוהם?
  3. סכנה – יש מזיקים שעלולים לסכן את החיים, למשל עקיצת דבורה עלולה לסכן חיים של משהו אלרגי או משהו שלא יודע שהוא אלרגי.
  4. היגיינה – ניקיון הבית תורם לתחושה הנעימה של הדיירים בו. כמו כן, לא נעים לאורחים להגיע לבית מלא שרצים.
הדברת בתים

מה אם יש תינוק בבית

במידה ויש לכם תינוק או ילד קטן כדאי שתעלו בהתאם. חומרי ההדברה עלולים להיות רעלים לבני אדם ובמיוחד לתינוקות. כמוכן, תינוקות נוטים להכניס דברים לפה ולעיניים והם עלולים לגעת ברצפה המרוססת ולהיפגע מכך. אם יש לכם תינוק אתם צריכים לכסות את כל החפצים שלו בזמן ההדברה, לצאת איתו מהבית ולהחזיר אותו אליו רק לאחר שניקיתם את הבית ואת החפצים של התינוק. מדובר בסכנת חיים אז אל תקלו בזה ראש.

הדברת בתים מקצועית

הדברת בתים אקולוגית

בשל המודעות לאיכות הסביבה שהולכת ועולה בימינו, נוצרו טכניקות הדברה שאינן פוגעות בסביבה ובבריאות האדם. הטכניקה הכי מרכזית היא הדברה אורגנית – הדברה מחומרים טבעיים שאינם מזהמים את האוויר ואינם מסוכנים לאדם. נשמע חלומי? האמת שכן, אבל חשוב לדעת שהיא הרבה פחות יעילה ואתם תידרשו להתאזר בסבלנות עד שתראו תוצאות טובות, כלומר מיגור המזיקים בבית. בנוסף, קיימת השיטה הביולוגית אך היא יותר מתאימה לחקלאות או לחצר שלכם.

הדברת בתים בטוחה
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

מזיקים שעלולים להגיע

סוג המזיק הסבר
1. הדברה לנמלים נמלים הם המזיק הכי נפוץ בבית, אפילו לפני המקקים. הנמלים מגיעות לכל פינה וזה הכי גרוע כשהן נכנסות לשקיות או צנצנות האוכל שלכם. הדברת נמלים היא יחסית פשוטה בהליך שלה – ניתן לפזר ג'ל או פתיתי רעל שהנמלים חושבות שהם אוכל ולוקחות אותם לקן. כשהם מגיעות לקן כל הנמלים מתות מהרעל ואתם תכחידו אותם.
2. הדברה לדבורים דבורים גורמות לבילוי בחצר להיות בלתי נסבל. במקום לשבת וליהנות מהנוף אתם חרדים שמישהו מהילדים ייעקץ ואתם הופכים ללחוצים. וכאמור, יש אנשים שאלרגיים לעקיצה ולכן חייב לפנות את הקן. פינוי של קן דבורים חייב להיעשות על ידי מדביר מקצועי, כיוון שהן עלולות לתקוף בזמן פינוי הקן – אף אחד לא רוצה להיעקץ בעקיצות רבות של דבורה. השלב הראשון שהמדביר יעשה יהיה ריסוס הקן והשלב השני פינוי הקן מהחצר.
3. הדברה למכרסמים למרבה הצער גם מכרסמים עלולים להגיע לביתכם. זו או לי החוויה הכי לא נעימה שיכולה להתרחש בתוך הבית. מכרסמים מעבירים מחלות, הם מזוהמים ובעיקר מאוד מגעילים. אם מגיע לביתכם מכרסם כדאי שתקראו ללוכד במהירות. הלוכד יכול ללכוד את המכרסם על ידי מלכודת. כמו כן, במידת הצורך הוא ירסס בפתח הביוב משם המכרסמים עלולים להגיע.

איך לבחור מדביר מקצועי?

אצלינו בקוברה הדברות אתם תמצאו מדבירים מקצועיים עם היתר הדברה. חשוב שתבחרו מדביר בעל ניסיון רב בתחום כיוון שהוא ידע להתאים לבית שלכם את סוג ההדברה. כמו כן, חשוב שתבחרו מדביר שיש עליו המלצות רבות כי המוני לקוחות מרוצים לא טועים. בנוסף, חשוב להתאים את המדביר לסוג המזיק – לא כל מדביר יודע ללכוד מכרסמים או להדביר דבורים.

לסיום, הדברת בתים זו פעולה חשובה שכנראה כולנו נתקל בה במהלך החיים. חשוב לציין שאם אתם לא תתמידו בניקיון ואטימת הבית, המזיקים ישובו וההדברה תהיה אפקטיבית לזמן קצר יחסית. חשוב שתבחרו מדביר איכותי ומנוסה, כמו שיש בחברת קוברה הדברות, כדי שההדברה תהיה באמת אפקטיבית.

הדברת בתים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button