הדברת פשפשים

צריכים הדברת פשפשים ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים הדברת פשפשים?

הפשפשים ידועים עוד מזמני קום המדינה, אז פגשו בהם במזרנים, במעברות ובדירות צפופות. כזה מגיע לנושא של הדברת פשפשים יש מספר דברים חשובים שיש לקחת בחשבון. הפשפשים נעלמו למספר שנים מארצנו אך לצערנו הרב כבר הספיקו לחזור. במידה ונתקלתם בנגע הפשפשים, מומלץ להזמין שירותי הדברה ולטפל בבעיה במהרה. הפשפשים הם סוג של טפיל שנדבק לגוף האדם, גם בתקופות הקיץ אך גם בתקופות החורף והוא אינו מרפה. לרוב, הפשפשים קיימים בחדר המיטות ובתוך קפלי המזרן. למעשה תוכלו גם למצוא אותם בסדקים בקירות, במשקופים ובשקעי החשמל. הדברת פשפש המיטה.

הדברת פשפשים
הדברת פשפשים

מהם הפשפשים?

הפשפשים הם סוג של חרק פרוק רגליים. הפשפשים קטנים במיוחד ובעלי כנפיים ושני מחושים דקים מאוד. הם אמנם דומים לפרעושים אך לא קיים קשר ביולוגי בין השניים. בניגוד לפרעושים הפשפשים אינם חיים על בעלי חיים וחיות המחמד הביתיות. הנזק העיקרי שהפשפשים גורמים הוא פגיעה בגידול חקלאי ונשיכה. למעשה, קיימים מינים ארסיים מאוד שיכולים להרוג חרג הגדול מהם משמעותית. יחד עם זאת הפשפשים אינם מעוניינים בבני אדם וממילא לא יכולים לגרום לנזק של ממש ליצורים גדולים כמונו.

מהם פשפשים

הדברת הפשפשים בשטחים חקלאיים

ישנם סוגים ומינים של פשפשים אשר עלולים לפגוע מאוד בגידולים חקלאיים ולגרום לקושי בגידולים גדולים. במקרים מסוימים משקי בית פרטיים וחקלאיים זקוקים לשירותי הדברה בגינה או בשדה החקלאי על מנת לעצור את המפגע.

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים בשטח הבית

בשונה מהפשפש הכפרי, פשפש המיטה פוגע בנו בזמן שאנו ישנים. לרוב יהיה מצוי בסביבות גידול נוספות חוץ מחדר המיטות. פשפש המיטה יכול לחיות במקומות לחים וחמים ומוגנים מפני השמש. הוא אחד מן המינים היחידים אשר ניזונים מיונקים ועל מנת להתקיים הוא זקוק למנת דם בדומה ליתוש. פשפש המיטה פעיל אך ורק בלילה. בדומה ליתוש הפשפש יכול להזריק חומר מאלחש בזמן אמת ובעת העקיצה ולכן קשה מאוד לחוש בה. כתוצאה מהעקיצה הגוף לרוב מגיב לחומר במעין תגובה אלרגית מקומית שמתבטאת בתחושת גרד חזק ונפיחות קשה.

הדברת פשפשים מקצועית

כיצד אוכל לדעת אם יש לי פשפשים בבית?

למעשה קיימים שלושה סימנים מזהים לקיום פשפשים בבית. ראשית, תוכלו לראות כתמי דם על המיטה שלכם וזאת מכיוון שהפשפשים ניזונים מהדם. סימן נוסף הוא העקיצות שיופיעו על גופכם ורמת הנפיחות שלהן, העקיצות לא יהיו מקומיות אלא יהיו מפוזרות על כל הגוף. למעשה זהו סימן הכר שמאפיין הימצאות של פשפשים שכן הם מתנפלים על כל הגוף. הסימן האחרון הוא שתוכלו להבחין בסימנים חומים שמזכירים את צבע החלודה על המזרן שלכם.

הדברת פשפשים מחירים
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

כיצד מתבצעת הדברת פשפשים?

הדברת פשפשים היא משימה בהחלט מורכבת. שכן הפשפש עמיד בפני חומרי הדברה רבים וטכניקות שונות ולכן ההדברה היא הליך סיזיפי שנעשה אחד לאחד. ההדברה משלבת את ניטור הפשפשים בכל אזורי המיטה ובמקומות נוספים שהפשפשים עלולים להסתתר בהם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים אודות הדברה מקצועית לפשפשים.

קוברה הדברת פשפשים
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button