לוגו015

לוכד חולדות בגדרה

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד חולדות בגדרה בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד חולדות בגדרה?

לוכד חולדות בגדרה

כולנו אוהבים לקבל לבית אורחים מדי פעם, אך ישנם אורחים שאף פעם לא רצויים. מזיקים מסוגים שונים מגעילים את רובנו ואינם אסתטיים בלשון המעטה, אך מלבד זאת הם עלולים להיות נשאים של מחלות וזיהומים המסכנים אותנו ולפיכך מהווים מפגע תברואתי. אחד המזיקים הנפוצים הם חולדות, וכאשר נזהה חולדה בבית נעשה מה שאפשר כדי להיפטר ממנה וההמלצה שלנו היא להיעזר בשירותו של לוכד חולדות בגדרה ולא לנסות לעשות זאת לבד בגלל הסיכון הכרוך בדבר.

לוכד חולדות בגדרה, 24 שעות לשירותך.

לוכד חולדות בגדרה

התפקיד של כל לוכד חולדות בגדרה 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את החולדה. החולדות הינם חיות מזיקות שמסתתרות בביתנו, ולא תמיד נשים לב אליהם. רבים הם המקרים בהם דיירים אשר פלשו לביתם חולדות, כלל לא ידעו זאת ולא ראו אותם, אלא כאשר שמעו אותם מכרסמים בלילות. לכן, לא תמיד תראו את החולדות אך כאשר תשימו לב לסימנים אחרים, תדעו שאתם מתמודדים עם פלישת חולדות ושזה הזמן להזמין לוכד חולדות. ישנם מספר פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם וברגע שאתם נפגשים עם סימן כזה, כדאי להזמין איש מקצוע באופן מידי ולהיפטר מהבעיה בזריזות.

חדש! לוכד חולדות בגדרה, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות בגדרה מהיום להיום. ישנן פעולות שניתן לעשות כדי להרחיק את החולדות מהבית שלכם. בקצרה, אם לחולדות לא תהיה דרך ואינטרס להיכנס אליכם הביתה הן לא יעשו זאת. חולדות מחפשות מים, מזון ומחסה, ולכן כדי להרחיק אותן אנחנו צריכים למנוע זאת מהן. כל למשל, השארה של מזון פתוח מושכת חולדות, וכך גם מקורות לחות כגון נזילה בצנרת או מזגן מטפטף. לכן יש לדאוג לייבוש של מקור לחות (ממליצים לעשות כך גם בלי קשר לחולדות) ולאחסן את המזון היטב ולא להשאיר אותו בחוץ. בנוסף, חולדות מגיעות בין השאר גם דרך החצר ולכן חשוב לטפח את הגינה, לגזום את העצים ולכסח את הדשא שכן חולדות אוהבות להסתתר בעשב, ולעיתים נכנסות לבית באמצעות טיפוס על עצים.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. ישנן מספר דרכים להדברת חולדות שהוכחו כיעילות ומומלצות בהתאם להעדפה שלכם. ישנם גם דרכים לא מומלצות ללכידת חולדות. למשל מלכודת דבק נחשבת למלכודת אכזרית ולא יעילה, שכן חולדות יכולות לכרסם את גפיהן כדי להימלט. גם תדרים אלקטרוניים נחשבים להדברה לא יעילה שכן לאחר זמן מה חולדות מפתחות אליהם סיבולת ומתעלמות מהם. הדרך הטובה ביותר הנה להזמין לוכד חולדות מקצועי

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

לצערנו הרב, חולדות הם מזיקים רווחים ונפוצים בארץ ורבים הם האנשים והמשפחות שכבר נאלצו להזמין לביתם לוכד חולדות בגדרה ובכל שאר הארץ. החולדות ם יונקים קטנים אשר מסוגלים ליצור מגוון של בעיות וסכנות בביתנו. הם יונקים בעלי יכולת הישרדות גבוהה, כך שלא פשוט להיפטר מהם בקלות. צריכים לוכד חולדות בגדרה? קוברה הדברות מספקים שירותי הדברים למזיקים מכל הסוגים: חולדות, עכברים, ג'וקים, חרקים, פשפשים ועוד. התקשרו אלינו ונגיע בהקדם האפשרי לטפל בבעיה בבטיחות ובאחריות.

סוג ישנן מספר דרכים לזהות נוכחות של חולדה או חולדות בבית שלכם:
הבחנה הדרך הפשוטה ביותר היא פשוט לראות אותן פיזית. זה כמובן לא תמיד אפשרי כי חולדות אוהבות להתחבא, אך במידה וראיתם חולדה אתם כבר תדעו. במידה ואתם לא בטוחים שהחיה שראיתם היא חולדה או עכבר כדאי להכיר את ההבדלים בניהם: עכבר מגיע לגודל של כ-4 ס"מ, בעוד חולדה כפולה בגודלה, והזנב של עכברים דק וארוך יותר מגופם, בעוד זנבה של חולדה עבה יותר וקצר מגופה.
כרסום חולדות הן מכרסמים, והם לא נקראות כך סתם – הן צריכות לשייף את השיניים ולכן מכרסמות כמעט כל דבר שנקרא בדרכן. לכן זיהוי של כרסומים היא דרך לזהות נוכחות של מכרסם בבית שלכם. במידה ויש לכם חולדה בבית, סביר שתמצאו כרסומים בקירות, משקופים, חוטי חשמל ומזון. גם עכברים נוהגים לכרסם, והדרך להבדיל בין הכרסומים הוא שכרסום של חולדות מסיבי יותר וגורם ליותר בלאגן.
צואה ניתן לזהות חולדות לפי הגללים שהן משאירות. הגללים של חולדות דומים בצורתן לגרגר אורז אך גדולות מכך פי כמה והן בצבע שחור- חום.
פיתיון תוכלו להשאיר חתיכת נקניק קטנה בחוץ במשך הלילה, ובמידה ואתם מזהים שהיא כורסמה או נעלמה אז כנראה שיש לכם מכרסם בבית.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button