לוכד חולדות בגדרה

צריכים לוכד חולדות בגדרה ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות בגדרה?

כולנו אוהבים לקבל לבית אורחים מדי פעם, אך ישנם אורחים שאף פעם לא רצויים. מזיקים מסוגים שונים מגעילים את רובנו ואינם אסתטיים בלשון המעטה, אך מלבד זאת הם עלולים להיות נשאים של מחלות וזיהומים המסכנים אותנו ולפיכך מהווים מפגע תברואתי. אחד המזיקים הנפוצים הם חולדות, וכאשר נזהה חולדה בבית נעשה מה שאפשר כדי להיפטר ממנה וההמלצה שלנו היא להיעזר בשירותו של לוכד חולדות בגדרה ולא לנסות לעשות זאת לבד בגלל הסיכון הכרוך בדבר.

לוכד חולדות בגדרה
לוכד חולדות בגדרה

קוברה הדברות - לוכד חולדות בגדרה.

התשובה היא כן – ישנן פעולות שניתן לעשות כדי להרחיק את החולדות מהבית שלכם. בקצרה, אם לחולדות לא תהיה דרך ואינטרס להיכנס אליכם הביתה הן לא יעשו זאת. חולדות מחפשות מים, מזון ומחסה, ולכן כדי להרחיק אותן אנחנו צריכים למנוע זאת מהן. כל למשל, השארה של מזון פתוח מושכת חולדות, וכך גם מקורות לחות כגון נזילה בצנרת או מזגן מטפטף. לכן יש לדאוג לייבוש של מקור לחות (ממליצים לעשות כך גם בלי קשר לחולדות) ולאחסן את המזון היטב ולא להשאיר אותו בחוץ.

בנוסף, חולדות מגיעות בין השאר גם דרך החצר ולכן חשוב לטפח את הגינה, לגזום את העצים ולכסח את הדשא שכן חולדות אוהבות להסתתר בעשב, ולעיתים נכנסות לבית באמצעות טיפוס על עצים.

לוכד חולדות גדרה

איך בכלל אפשר לדעת שיש לנו חולדה בבית?

סוג ישנן מספר דרכים לזהות נוכחות של חולדה או חולדות בבית שלכם:
הבחנה הדרך הפשוטה ביותר היא פשוט לראות אותן פיזית. זה כמובן לא תמיד אפשרי כי חולדות אוהבות להתחבא, אך במידה וראיתם חולדה אתם כבר תדעו. במידה ואתם לא בטוחים שהחיה שראיתם היא חולדה או עכבר כדאי להכיר את ההבדלים בניהם: עכבר מגיע לגודל של כ-4 ס"מ, בעוד חולדה כפולה בגודלה, והזנב של עכברים דק וארוך יותר מגופם, בעוד זנבה של חולדה עבה יותר וקצר מגופה.
כרסום חולדות הן מכרסמים, והם לא נקראות כך סתם – הן צריכות לשייף את השיניים ולכן מכרסמות כמעט כל דבר שנקרא בדרכן. לכן זיהוי של כרסומים היא דרך לזהות נוכחות של מכרסם בבית שלכם. במידה ויש לכם חולדה בבית, סביר שתמצאו כרסומים בקירות, משקופים, חוטי חשמל ומזון. גם עכברים נוהגים לכרסם, והדרך להבדיל בין הכרסומים הוא שכרסום של חולדות מסיבי יותר וגורם ליותר בלאגן.
צואה ניתן לזהות חולדות לפי הגללים שהן משאירות. הגללים של חולדות דומים בצורתן לגרגר אורז אך גדולות מכך פי כמה והן בצבע שחור- חום.
פיתיון תוכלו להשאיר חתיכת נקניק קטנה בחוץ במשך הלילה, ובמידה ואתם מזהים שהיא כורסמה או נעלמה אז כנראה שיש לכם מכרסם בבית.

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

דרכים מומלצות להדברת חולדות
ישנן מספר דרכים להדברת חולדות שהוכחו כיעילות ומומלצות בהתאם להעדפה שלכם.

  1. מלכודת כלוב (מלכודת דבק)- מלכודת כלוב היא למעשה כלוב בו מונח פיתיון שמושך את החולדה, כאשר ברגע שהיא נכנסת לכלוב הדלת שלו נסגרת והיא נכלאת בכלוב. חשוב לציין כי המלכודת לא הורגת את החולדה אלא רק כולאת אותה, וכאשר תמצאו את המלכודת תצטרכו להתמודד עם חולדה חיה בכלוב. תוכלו לשחרר אותה הרחק מהבית או לחילופין להטביע אותה במים כשהיא בתוך הכלוב.
  2. מלכודת קפיץ- מלכודת שבדומה למלכודת כלוב מושכת את החולדה באמצעות פיתיון, אך ברגע שהחולדה נכנסת למלכודת נסגר עליה קפיץ שהורג אותה באופן וודאי ומיידי. זו נחשבת למלכודת יעילה והומנית יחסית שכן החולדה לא מתה בסבל.
  3. תיבת תרעלה – דרך הדברה מומלצת כאשר סובלים ממכת חולדות, ורק מדביר מקצועי מוסמך להשתמש בה. בקצרה, הרעל נמצא בתוך תיבה כאשר חולדות נכנסות אליה ואוכלות מהרעל. החולדות לא מתות באופן מיידי שכן כך הן יזהו שמדובר במלכודת רעל, אלא מתות לאחר מספר ימים.
לוכד חולדות

קוברה הדברות ואין יותר חולדות.

ישנם גם דרכים לא מומלצות להדברה. מלכודת דבק נחשבת למלכודת אכזרית ולא יעילה, שכן חולדות יכולות לכרסם את גפיהן כדי להימלט. גם תדרים אלקטרוניים נחשבים להדברה לא יעילה שכן לאחר זמן מה חולדות מפתחות אליהם סיבולת ומתעלמות מהם.

לוכד חולדות מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את כל החולדות.

מחפשים לוכד חולדות בגדרה? קוברה הדברות מספקים שירותי הדברים למזיקים מכל הסוגים: חולדות, עכברים, ג'וקים, חרקים, פשפשים ועוד. התקשרו אלינו ונגיע בהקדם האפשרי לטפל בבעיה בבטיחות ובאחריות.  

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button