לוכד חולדות ביבנה

צריכים לוכד חולדות ביבנה?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות ביבנה?

חולדות הן מסוג המבקרים שאנחנו אף פעם לא שמחים לראות בבית שלנו. עולות מן הביוב, מסריחות ואף מפיצות מחלות – ברגע שאתם מזהים נוכחות של חולדות בבית שלכם, חשוב לעשות מה שניתן כדי להיפטר מהן. אם זו לא מכת חולדות רצינית ויש לכם בבית חולדה אחת או שתיים לכל היותר ייתכן ותוכלו לקנות מלכודת חולדות ובזה ייגמר העניין. עם זאת, במידה והבעיה רצינית יותר יש להיעזר בשירותו של לוכד חולדות ביבנה היודע לטפל במטרד בצורה אחראית ומקצועית.

לוכד חולדות ביבנה
לוכד חולדות ביבנה

קוברה הדברות - לוכד חולדות ביבנה.

האם חולדות מסוכנות? ראשית כל מוטב לא להיכנס להיסטריה. חולדות יכולות להעביר מחלות, אך עם נשיכה הסיכוי לכך קטן. כל זה לא אומר שלא חשוב להדביר את הבית מפניהן במהירות האפשרית; נוכחות של חולדה בבית עלולה להיות מפגע תברואתי, ומלבד זאת הן עלולות לנשוך אתכם ואת בעלי החיים שלכם במידה ויש לכם כאלו וזה בהחלט לא רצוי. כמו כן, חולדות נוטות לנסות להגיע לאוכל שלכם ולכרסם ממנו וזה בלשון המעטה לא ממש היגייני.

לוכד חולדות יבנה

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

כיצד חולדות מגיעות בכלל? חולדות יכולות להיכנס לבית בכל מיני דרכים; בערים בהן נערכים שיפוצים בביוב או עבודות תשתית כגון הרכבת הקלה בתל אביב חולדות עלולות לעלות מן הביוב אל הקרקע ולהיכנס לבתים. כמו כן, הן יכולות להגיע מכל פתח שקיים בבית שלכם.

לוכד חולדות

הדברת חולדות – כיצד עושים זאת?

אז זיהיתם שיש בבית שלכם חולדה ועכשיו אתם רוצים להיפטר ממנה. מה עושים?

התשובה לכך תלויה בעיקר בהיקף הבעיה. במידה ומדובר בחולדה אחת או שתיים לכל היותר, יכול להיות שיספיק לקנות מלכודת (או כמה מלכודות ליתר ביטחון), להניח במיקום אסטרטגי ולחכות שהחולדה תיתפס. במידה והבעיה רצינית יותר מלכודת פשוטה לא תספיק, ותצטרכו להשתמש בתיבת האכלה שאותה אך ורק מדביר מוסמך רשאי להניח.

לוכד חולדות מקצועי

כיצד למנוע הגעתן של חולדות?

סוג מספר דרכים מומלצות למניעת פלישת חולדות
כדאי לדעת הדברה היא מה שעושים לאחר שמזהים שהגיעה חולדה. עם זאת, ישנן מספר פעולות שיסייעו להרחיק חולדה מהבית שלכם:
איטום פתחים מומלץ לאטום כל פתח דרכו חולדה יכולה להיכנס לתוך הבית מבחוץ. חשוב לזכור כי חולדות נמצאות במחילות וצינורות ולכן במידה ושיפצתם את הבית שלכם יש לוודא שכל פתח נאטם.
טיפוח הגינה אחת הדרכים בהן חולדות מסוות את עצמן היא באמצעות עשב שגדל פרא בגינה. לכן דרך מומלצת למנוע הגעתן של חולדות היא פשוט לדאוג לכסח את הדשא בגינה באופן קבוע ולטפח אותה באופן כללי. כמו כן, יש לזכור כי חולדות מסוגלות לטפס על עצים ולהיכנס לבית מגובה, אך גיזום של העצים יקשה עליהן לעשות זאת.
אחסנו את המזון בבית בסופו של דבר חולדות מגיעות אליכם הביתה בגלל שיש להן אינטרס לעשות זאת – הן מחפשות בין השאר מזון. לכן חשוב לאחסן היטב את המזון שלכם מחוץ להישג ידן של חולדות גם כדי שהן לא יכרסמו במזון כי חבל עליו, וגם מפני שאם לא יהיה להן אינטרס להישאר בבית שלכם סביר שהן לא יישארו בו.
ייבוש מקורות לחות ומים יש לכם מזגן מטפטף? נזילה בצנרת? כל אלו הם גורמים שמושכים חולדות, המחפשים מקורות לחות ומים לשתות. כאמור, בדומה לסעיף הקודם, חולדות מחפשות מים ואם לא יהיו מים זמינים בבית שלכם הסיכוי שהן יהיו בו ייפחת.

קוברה הדברות - אוכלים את כל החולדות.

חולדות הם אחד המזיקים הנפוצים בעולם. הם ניזונים ממזון של בני אדם ובעלי חיים, כמו גם מאשפה אנושית ומחומרים אורגניים אחרים. הם יכולים לגרום לתגובות אלרגיות, אסטמה ובעיות נשימה אחרות. חולדות יכולות לשאת גם מחלות כמו סלמונלה. סובלים ממכת חולדות? צרו קשר עם לוכד חולדות ביבנה של קוברה הדברות. זיהיתם חולדה בבית? צרו קשר עוד היום עם קוברה הדברות ולוכד מוסמך יגיע אליכם ויפתור לכם את הבעיה באחריות.

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button