קוברה הדברה לוגו

לוכד חולדות ברחובות

צריכים לוכד חולדות ברחובות?

אצלנו בלבד, הדברה עוצמתית, 🧪 בנוסחה ייחודית!

1000% אחוז הצלחה באחריות.

תיזהרו מהדברה חלטורה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות ברחובות?

במידה וזיהיתם שיש לכם חולדה בבית מוטב להיפטר ממנה בהקדם האפשרי, ובמקרים רבים יש להיעזר בשירותו של לוכד חולדות ברחובות. זה לא עולה הרבה וזה בטוח יפתור את הבעיה . למעשה אם תנסו לעשות זאת לבד הדבר מסוכן מכיוון שאתם עלולים להיפצע ולהיפגע. חולדות עלולות להעביר מחלות והן הופכות לאלימות ברגע שהן חשות סכנה. לכן פנו אלינו לקורה הדברה ושימו סטופ לבעיה. זה בכלל לא פשוט להתמודד עם מזיקים שפלשו לנו לבית. למכרסמים כמו חולדות או עכברים יש יכולת להסתתר במחילות ומקומות שלנו אין גישה אליהם, אך אנחנו יודעים טוב מאוד שהם שם כי הם דואגים להשאיר סימנים לנוכחות שלהם. 

לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות ברחובות

לוכד חולדות ברחובות, 24 שעות לשירותך.

התפקיד של כל לוכד חולדות ברחובות 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את החולדה. מומלץ מאוד להזמין את שירותיו של לוכד חולדות כדי להרחיק את חולדות הנמצאות באזור. אין ספק חולדות גורמות לנזק רב במיוחד לענף החקלאות, המזון אך גם בבתים פרטיים. מאחר וחולדות ומכרסמים נוהגות לשכון הן באזורים חקלאיים, הם גם יכולים להגיע בקלות לאזורים עירוניים. עם הופעתם הם עלולים להסב נזק כבד לנכס שלכם. הם יכולים לכרסם בתשתיות תקשורת חשמל ועוד. בנוסף ,הם גם יכולים להעביר טפילים וחיידקים למזון שלכם. נוסף לזאת, הם יכולים להשאיר שם גללים היכולים לזהם את המזון שמגיע אלינו.

לוכד חולדות רחובות

חדש! לוכד חולדות ברחובות, מהיום להיום!​​

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות ברחובות מהיום להיום. חולדות שעולות מעבודות תשתית והדברה עירונית. חולדות יכולות להגיע אלינו בכל מיני דרכים, ואחת הדרכים הנפוצות הן כאשר מתבצעות עבודות תשתית וחולדות עולות מהביוב אל פני הקרקע. במידה ומתבצעות אצלכם עבודות תשתית וראיתם חולדות ברחובות, יש ליצור קשר בהקדם עם העירייה שתגיע ותבצע הדברה עירונית. ייתכן והדברה מוקדמת שתבצע העירייה תימנע מהחולדות להגיע אליכם הביתה. עם זאת, פעמים רבות ההדברה העירונית לא תספיק. הדברה עירונית בסופו של דבר מתבצעת בבורות הביוב והשוחות העירוניים בלבד, וחולדות שלא נמצאות שם לא יודברו. עיריות לא מטפלות בחצרות פרטיים ותשתיות ביוב של בתים פרטיים, ובמקרה כזה יש להזמין מדביר מקצועי או לוכד חולדות.

לוכד חולדות

רק אצלנו, לכידת חולדות על המקום 24/7 מומלץ.

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. אז אל תגידו שלא ידעתם, חבל לבזבז את הזמן בדיבורים מהרו והתקשרו לקוברה הדברה. לאחר שקראתם למדביר והוא הגיע אליכם, הוא יסרוק את השטח כדי להבין מהו סוג המזיק שנמצא כאן. לאחר מכן הוא ינסה להבין את היקף התופעה ויבחר את אמצעי ההדברה בהתאם, למשל מלכודות או תיבות האכלה. לאחר שהונחו אמצעי ההדברה, יש למצוא את הפרצה דרכה נכנסות חולדות כדי למנוע את הגעתן בעתיד.

לוכד חולדות מקצועי

קוברה הדברה - אוכלים את החולדות, בלי מלח.

מחפשים לוכד חולדות ברחובות? קוברה הדברות מספקים מגוון שירותי הדברות: הדברת חולדות, עכברים, ג'וקים, נמלים, פשפשים, יתושים ועוד. שביעות הרצון שלכם היא במקום הראשון אצלנו, ומבחינתנו לא סיימנו לעבוד עד שהבעיה נפתרה ולכן אם המזיקים חזרו גם אנחנו נחזור ונדביר שוב ללא תשלום נוסף.

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

כיצד למנוע מראש הגעתן של חולדות?

סוג מספר דרכים מומלצות למניעת פלישת חולדות
מבצעים עבודות תשתית? התקשרו לעירייה אם מבצעים עבודות תשתית ואתם חושבים שראיתם חולדות שעולות לפני הקרקע, התקשרו בהקדם לעירייה על מנת שישלחו צוות הדברה שיפעל לפני שהחולדות יתפשטו בכל האזור.
אחסנו היטב את המזון אחת הסיבות שחולדות מגיעות אליכם הביתה היא לכרסם מזון. לכן יש לוודא שהמזון שלכם מאוחסן היטב וסגור, ובוודאי שלא מפוזר בחוץ. יש לדאוג שפחי הזבל נקיים וריקים ממזון או כל דבר שחולדות ימצאו בו עניין.
איטום פתחים חולדות מגיעות מבחוץ דרך הביוב או כל פתח שיש אצלכם בבית. לכן חשוב לאטום כל פתח שחולדות יכולות להיכנס דרכו, בין אם הוא קשור לתשתית הביוב, החשמל, המיזוג וכדומה.
ייבוש מקורות לחות חולדות נכנסות אליכם הביתה בין השאר מפני שהן מחפשות מים. לכן יש לדאוג שלא יהיו להן מקורות מים זמינים, כאשר בדרך כלל מדובר במזגנים מטפטפים, ברז שלא נסגר לחלוטין או נזילות בצנרת.
טיפוח הגינה חולדות אוהבות להסתתר בעשב לא מכוסח, ועלולות להיכנס הביתה באמצעות טיפוס על עצים. לכן יש להקפיד על טיפוח הגינה, כיסוח דשא וגיזום עצים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button