לוכד חולדות ברחובות

צריכים לוכד חולדות ברחובות?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

מחפשים לוכד חולדות ברחובות?

זה בכלל לא פשוט להתמודד עם מזיקים שפלשו לנו לבית. למכרסמים כמו חולדות או עכברים יש יכולת להסתתר במחילות ומקומות שלנו אין גישה אליהם, אך אנחנו יודעים טוב מאוד שהם שם כי הם דואגים להשאיר סימנים לנוכחות שלהם. במידה וזיהיתם שיש לכם חולדה בבית מוטב להיפטר ממנה בהקדם האפשרי, ובמקרים רבים יש להיעזר בשירותו של לוכד חולדות ברחובות. זה לא עולה הרבה וזה בטוח יפתור את הבעיה . למעשה אם תנסו לעשות זאת לבד הדבר מסוכן מכיוון שאתם עלולים להיפצע ולהיפגע. חולדות עלולות להעביר מחלות והן הופכות לאלימות ברגע שהן חשות סכנה. לכן פנו אלינו לקורה הדברה ושימו סטופ לבעיה.

לוכד חולדות ברחובות
לוכד חולדות ברחובות

קוברה הדברות - לוכד חולדות ברחובות.

חולדות שעולות מעבודות תשתית והדברה עירונית. חולדות יכולות להגיע אלינו בכל מיני דרכים, ואחת הדרכים הנפוצות הן כאשר מתבצעות עבודות תשתית וחולדות עולות מהביוב אל פני הקרקע. במידה ומתבצעות אצלכם עבודות תשתית וראיתם חולדות ברחובות, יש ליצור קשר בהקדם עם העירייה שתגיע ותבצע הדברה עירונית. ייתכן והדברה מוקדמת שתבצע העירייה תימנע מהחולדות להגיע אליכם הביתה. עם זאת, פעמים רבות ההדברה העירונית לא תספיק. הדברה עירונית בסופו של דבר מתבצעת בבורות הביוב והשוחות העירוניים בלבד, וחולדות שלא נמצאות שם לא יודברו. עיריות לא מטפלות בחצרות פרטיים ותשתיות ביוב של בתים פרטיים, ובמקרה כזה יש להזמין מדביר מקצועי או לוכד חולדות.

לוכד חולדות רחובות

כיצד למנוע מראש הגעתן של חולדות?

סוג מספר דרכים מומלצות למניעת פלישת חולדות
מבצעים עבודות תשתית? התקשרו לעירייה אם מבצעים עבודות תשתית ואתם חושבים שראיתם חולדות שעולות לפני הקרקע, התקשרו בהקדם לעירייה על מנת שישלחו צוות הדברה שיפעל לפני שהחולדות יתפשטו בכל האזור.
אחסנו היטב את המזון אחת הסיבות שחולדות מגיעות אליכם הביתה היא לכרסם מזון. לכן יש לוודא שהמזון שלכם מאוחסן היטב וסגור, ובוודאי שלא מפוזר בחוץ. יש לדאוג שפחי הזבל נקיים וריקים ממזון או כל דבר שחולדות ימצאו בו עניין.
איטום פתחים חולדות מגיעות מבחוץ דרך הביוב או כל פתח שיש אצלכם בבית. לכן חשוב לאטום כל פתח שחולדות יכולות להיכנס דרכו, בין אם הוא קשור לתשתית הביוב, החשמל, המיזוג וכדומה.
ייבוש מקורות לחות חולדות נכנסות אליכם הביתה בין השאר מפני שהן מחפשות מים. לכן יש לדאוג שלא יהיו להן מקורות מים זמינים, כאשר בדרך כלל מדובר במזגנים מטפטפים, ברז שלא נסגר לחלוטין או נזילות בצנרת.
טיפוח הגינה חולדות אוהבות להסתתר בעשב לא מכוסח, ועלולות להיכנס הביתה באמצעות טיפוס על עצים. לכן יש להקפיד על טיפוח הגינה, כיסוח דשא וגיזום עצים.

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

כיצד נזהה שיש לנו חולדה בבית?
חושדים שיש בבית שלכם חולדה? כך תוכלו לדעת בוודאות:

  • כמובן שהדרך הקלה ביותר לזהות נוכחות של חולדה היא פשוט לראות אותה. במידה ואתם לא מבדילים בין חולדה לעכבר, יעזור לכם לדעת שעכבר מגיע לגודל של כ-4 ס"מ בעוד חולדה כפולה ממנו בגודל. כמו כן, לעכבר יש זנב דק וארוך מגופו, בעוד זנבה של חולדה עבה יותר וקצר מגופה.
  • דרך לוודא שיש לכם מכרסם בבית (לאו דווקא יסייע לכם להבין אם עכבר או חולדה) היא להשאיר חתיכת נקניק או מזון אחר בחוץ למשך הלילה. במידה והחתיכה כורסמה או נלקחה ואין לכך שום הסבר אחר אז כנראה שיש לכם מכרסם בבית.
  • עוד דרך לזהות נוכחות של חולדה בבית היא באמצעות הגללים שלה. גללים של חולדות הן בצורה של גרגר אורז אך גדולים מכך פי כמה, ובצבע שחור- חום. גללי עכבר לעומת זאת דומים לגללים של חולדות אך הם בגודל של גרגר אורז.
  • חולדות הן מכרסמים, ולכן אם יש לכם חולדה בבית סביר שתזהו כרסומים. זה יכול לקרות בכל מקום שכן חולדות מכרסמות פחות או יותר הכל: מזון, חוטי חשמל, משקופים, קירות וכל מה שנקרא בדרכן למעשה.
לוכד חולדות

כיצד מתבצעת הדברה?

לאחר שקראתם למדביר והוא הגיע אליכם, הוא יסרוק את השטח כדי להבין מהו סוג המזיק שנמצא כאן. לאחר מכן הוא ינסה להבין את היקף התופעה ויבחר את אמצעי ההדברה בהתאם, למשל מלכודות או תיבות האכלה. לאחר שהונחו אמצעי ההדברה, יש למצוא את הפרצה דרכה נכנסות חולדות כדי למנוע את הגעתן בעתיד.

לוכד חולדות מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את כל החולדות.

מחפשים לוכד חולדות ברחובות? קוברה הדברות מספקים מגוון שירותי הדברות: הדברת חולדות, עכברים, ג'וקים, נמלים, פשפשים, יתושים ועוד. שביעות הרצון שלכם היא במקום הראשון אצלנו, ומבחינתנו לא סיימנו לעבוד עד שהבעיה נפתרה ולכן אם המזיקים חזרו גם אנחנו נחזור ונדביר שוב ללא תשלום נוסף.

לוכד חולדות מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל החולדות.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button