לוגו015

הדברה ירוקה

למה לבחור בנו? ניסיון רחב, שנות ניסיון רבות בתחום. אנחנו מבינים הדברה ירוקה כמו אף אחד אחר. מחירים הוגנים, אנחנו מציעים שירות איכותי במחירים סבירים. שרות אישי, אנחנו מתחייבים לפתור את בעיית העכברים שלך במהירות וביעילות. אל תתמהמהו! צרו קשר עכשיו ונגיע אלכם על המקום במהירות.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה

כשזה מגיע לנושא של הדברה ירוקה יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בשנים האחרונות ישנה תופעה שמטעה צרכנים רבים שמעוניינים להרחיק מזיקים מבתים פרטיים או משרדים וכדומה. מדובר במושג "הדברה ירוקה". אם גם אתם שמעתם על האפשרות הזו, כדאי שתדעו שמדובר בהטעיית הציבור שמטרתה ברוב המקרים היא לגבות תשלום נוסף על הדברה שמתיימרת להיות ידידותית לסביבה.
כך שאם אתם זקוקים לשירותי הדברה, כדאי שתדעו שבחירה בהדברה שמוגדרת כירוקה או "הדברה מניעתית" הן מיותרות לחלוטין וכוללות פיזור של רעלים בביתכם. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב שתדעו בנוגע להדברה ירוקה באמת.

הדברה ירוקה, 24 שעות לשירותך.

קוברה הדברה ירוקה

אם הזדקקתם לאחרונה לשירותיו של מדביר, סביר להניח ששמעת על המושג הדברה ירוקה ג'וקים. ישנם לא מעט מדבירים שבוחרים להציג את עצמם כמדבירים ירוקים. כלומר, מדבירים שעושים שימוש בחומרי הדברה טבעיים ויש מי שיגידו אורגניים. ההבטחות שנשמעות מפיהם של "מדבירים ירוקים" הן שמדובר בחומרים שמרחיקים וממיתים את המזיקים שיש בביתכם, אך הם אינם פוגעים בבעלי החיים ובבני אדם. אם תחשבו על זה רגע, זה נשמע לא ריאלי. הרי חומר שממית בעל חיים אחד, עשוי להזיק באופן כזה או אחר לבעל חיים אחר.

הדברה ירוקה בעוצמה קטלנית.

הדברת מזיקים

ערכנו בירור מקיף בנושא ופנינו אל מומחים בתחום ההדברה. מצאנו כי נכון לרגע כתיבת מילים אלו, לא קיימים בשוק תכשירי הדברה שמוגדרים הדברה אורגנית. כלומר, המדבירים שמציעים ללקוחות שלהם מוצרי הדברה ירוקים (כאלו שעושים בהם שימוש באמצעות ריסוס למשל), גורמים ללקוח להאמין שהוא מקבל הדברה שמכילה חומרים טבעיים בלבד. אנו יכולים לומר בוודאות שמדובר בהטעיה של הצרכן. הטעייה זו גובה תוספת תשלום מיותרת והיא עשויה להיות מסוכנת ביותר.

שירותי הדברה ירוקה מהיום להיום!

שירותי הדברה

מדבירים שמציגים את עצמכם כמדבירים ירוקים עשויים להשתמש בחומרים שונים כדי להראות שהם כביכול ביצעו עבודת הדברה. במקרה הטוב, מדביר עשוי לרסס את הבית במים רק בשביל להביא לאפקט פסיכולוגי אצל הלקוח שיהיה בטוח שרוסס חומר כלשהו שעתיד להרחיק את המזיקים. רק אצל קוברה הדברות תקבלו הדברה בלי לצאת מהבית באמצעות חומרים ידידותיים ופחות מסוכנים לכם ולבני משפחתכם.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

ריסוס

אצלנו בקוברה הדברות תקבלו מחיר אטרקטיבי עבור כל עבודה אשר תזמינו. בהמשך לנכתב לעיל, הדברה שמוגדרת כירוקה עשויה להיות מסוכנת ביותר. כאשר צרכן מקבל את שירותיו של מדביר שמציג את עצמו כ"מדביר ירוק" ואומר כי מדובר בפיתיונות ידידותיים לסביבה שאינם גורמים לתופעות לוואי, הצרכן עשוי להתנהל באופן בלתי זהיר. כלומר, אם מדובר בצרכן שיש לו בעל חיים. הוא עשוי לאפשר לבעל החיים שלו להסתובב באופן חופשי ברחבי הבית מבלי לחשוש שהוא יתקרב לאזור ההדברה. אך בעצם, מדובר בסכנה של ממש. כי חומרי ההדברה ה"ירוקים" כביכול, הם רעל לכל דבר.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button