הדברת עכברים

צריכים הדברת עכברים ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם הדברת עכברים?

פגישה עם עכבר עלולה להיות לא נעימה במקרה הטוב עבור חלק מהאנשים. ישנם אנשים שהפגישה עם מכרסם מעלה בהם תחושות של חרדה, פחד וגועל נורא. מעבר לכך, העכברים עלולים לגרום לנזקים ממשיים וקשים יותר. על כן יש לטפל בבעיה במהירות ולהיעזר בשירותיה של חברת הדברה מקצועית. למעשה כשזה מגיע לנושא של הדברת עכברים יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בארץ קיימים מספר סוגים של מיני מכרסמים אשר מחולקים למשפחות שונות. בין המכרסמים קיימים שלושה מינים אשר נמצאים בסביבת האדם ונחשבים למזיקים: עכבר הבית, חולדת החוף והחולדה המצויה. כאשר אנו נתקלים באחד משלושת המכרסמים הללו, מומלץ להזמין חברת הדברה שתטפל בבעיה במהירות שכן הם עלולים ליצור נזק של ממש, הן מבחינת רכוש והן מבחינה תברואתית.

הדברת עכברים
הדברת עכברים

מדוע הימצאות העכבר מסוכנת לנו?

העכברים שייכים למשפחת היונקים והם בעלי דם חם ולכן הם עלולים להעביר מחלות קשות. חלקן אף חסרות מרפא למשל כלבת. נוסף לזאת עכברים גם ידועים כנשאים של טפילים מסוגים שונים כמו פרעושים. אשר יכולים לעבור ולהזיק לבני אדם ולבעלי החיים הנמצאים בבית. אם כל זה לא מספיק העכברים גם עלולים לגרום לנזקים כלכליים קשים. מכיוון שהם עשויים לפגוע במקורות מזון על ידי כרסום אריזות מזון. במסעדות נפוצה פגיעה ישירה במזון על ידי הפרשות שמזהמות את המזון.  יתרה מכך, העכברים יכולים לפגוע בתשתיות כגון כבלי חשמל, צנרת מזגנים וצנרת המים ואף לכרסם דלתות באזור הבית כולו וארונות המטבח. על כן קיימת חשיבות רבה להדברת העכברים בצורה יעילה ומהירה לאחר מפגש עמם.

הדברת עכברים

כיצד מתבצעת הדברת עכברים?

ביצוע הליך הדברת העכברים צריך להיעשות על ידי מדביר מקצועי ומוסמך אשר מחזיק בניסיון רב בתחום.
ראשית על המדביר לזהות האם אכן מדובר בעכבר או בחולדה. בנוסף המדביר צריך לזהות אם מדובר בעכבר בודד שנכנס לבית המגורים או שמדובר במשפחת עכברים מבוססת שכבר מכירה את האזור ומבוססת באזור הבית כבר זמן מה.
לאחר מכן, על המדביר לבצע חיפוש מקיף של מחילות ופתחים שונים לבית ולאתר את דרך כניסת העכבר לבית. לאחר מכן לבצע את תהליך הדברת המכרסמים שנמצאים בתוך הבית. הדבר נעשה על ידי פיזור מלכודות או רעל אשר מתאים לסוג המכרסם שנכנס.

הדברת עכברים בטוחה
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

הצילווווווו, יש עכבר בבית!

מכיוון שהעכברים הם יונקים גדולים, יהיה צורך בכמות גדולה של חומרי הדברה ורעל המסוגלים להשמיד אותם. כמות גדולה שכזאת עלולה להיות מסוכנת לבני אדם ולילדים ולכן קיים איסור על שימוש ברעלים בסביבת הבית.
כפי שציינו, ניתן ללכוד את העכברים על ידי שימוש במלכודות ממגוון סוגים. לדוגמא: מלכודת הקפיץ שהורגת את העכבר במקום או מלכודת עם דלת קפיצית שרק לוכדת אותם. קיימת גם מלכודת הדבק שמדביקה את רגליהם של העכברים בחוזקה, אולם היא נחשבת לאכזרית מדי בעיני אנשים רבים. על המדביר להניח את המלכודת במסלולי התנועה של העכבר. לרוב העכברים נעים ליד קירות כל כן יש להניח אותם במקומות הללו על מנת שיהיו יעילות ככל הניתן.

הדברת עכברים מחירים

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

מכיוון שזה כמעט בלתי אפשרי ללכוד עכבר או חולדה באופן עצמאי. יש להיעזר בשירותיה של חברת הדברות מקצועית אשר מחזיקה בניסיון רב בהדברת מכרסמים. דרוש ידע מקצועי בלכידה והדברת העכברים. שכן רכישת מלכודת והנחתה אינה מספיקה ויש להבין כיצד פועל ראשו של העכבר על מנת ללכוד אותו במהירות. מומלץ להיעזר בחברת הדברה אשר מציעה זמינות גבוהה וטיפול הומני במזיקים על כל סוגיהם. קוברה הדברות הינה חברת הדברות מקצועית ומנוסה אשר תדע לטפל בבעיית מכרסמים בצורה היעילה ביותר תוך שמירה על רווחתם של אנשי הבית.

הדברת עכברים מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button