לוכד חולדות

צריכים לוכד חולדות ?

תיזהרו מלוכד חולדות חלטורה!

הם מגעילים
לוכד חולדות עכברים
הם מציקים
ריסוס

אנחנו נחסל אותם.
תפסיקו להסס תתקשרו… 

חיפשתם לוכד חולדות?

חולדות נחשבות למכרסם מזיק מאחר שהן עלולות להעביר מחלות, לגרום לנזקים בבית ואף לתקוף את הסובבים. חולדות יכולות לעבור דרך חורים בקירות, מעברי אינסטלציה ועוד. לכן, רבים זקוקים לסיוע מקצועי בלכידתן. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים שירות הדברת חולדות הביתה, הנה עיקרי הדברים:

לוכד חולדות

מדוע חולדה נחשבת למכרסם מזיק?

ישנן כמה סיבות בגינן חולדה מהווה סכנה. החולדה היא חיה חכמה וחסרת פחד ולכן היא לא תחשוש לנשוך חיות או בני אדם הגדולים ממנה. החולדה נושאת בגופה מחלות רבות ובמקרה של נשיכה עלולה להעביר אותן לנתקף. מעבר לכך, החולדה מסוגלת ליצור חורים בקירות גבס, לעבור דרך מעברים צרים בין קירות ובכך לגרום נזקים סביבתיים.

לוכד_חולדות

כיצד מדבירים חולדות בצורה נכונה?

ישנם כמה דרכים מובילות ללכידת חולדות. ניתן להשתמש במלכודת כלוב שבה יש פיתיון המושך את החולדה להיכנס פנימה. המלוכדת לא הורגת את החולדה, אלא לוכדת אותה בלבד. דרך נוספת ללכידה היא מלכודת קפיץ אשר בנוסף ללכידת החולדה, היא גורמת למותה. במלכודת יש פיתיון, וברגע שהחולדה דורכת בה נסגר הקפיץ והורג אותה. דרך שלישית, אשר נעשית על ידי לוכד חולדות מקצועי בלבד, היא שימוש ברעל. בדרך זו מטמינים רעל בתיבות האכלה באופן מאובטח כך שילדים או חיות אחרות לא יוכלו לגשת אליהן. הרעל הורג את החולדות תוך כמה ימים ושימוש בו אינו  מומלץ לשימוש בתוך הבית.

לוכד חולדות מקצועי

מה לא מומלץ לעשות?

שימוש במלכודות דבק אינו יעיל בטיפול נגד חולדות ואף מהווה לכידה אכזרית ומענה. מלכודת דבק, פשוטה כמשמעה, גורמת לחולדה הדורכת על המלכודת להידבק אליה. מאחר שחולדה הינה חיה חכמה ואמיצה, היא מסוגלת להיחלץ מהדבק על ידי כרסום. במידה והחולדה לא חילצה את עצמה, מוות של חולדה במלכודת דבק הינו איטי מאוד וגורם לה סבל רב.

לוכד חולדות מחירים

כיצד ניתן למנוע את הופעתן?

ניתן לפעול במגוון דרכים כדי למנוע מהחולדות המזיקות להגיע לביתכם. בשמירה על ניקיון ובהימנעות מהשארת מזון פתוח ומפוזר, תוכלו למנוע מהחולדות להגיע ולכרסם את המזון בבית. בנוסף, חולדות יכולות להגיע לביתכם דרך גינות, שיחים ועצים. כדי למנוע מהן לעשות זאת יש להקפיד על ניקיון הגינה מזבל ועל גיזום הצמחייה.

לסיכום, כאמור, חולדות הן חיות מתוחכמות, עמידות וקשות ללכידה. החולדות יכולות להוות מטרד משמעותי על תושבי הבית, להפחיד, להרתיע, לפגוע בסביבתו ואף להעביר מחלות. בלכידת חולדות כדאי להיעזר בלוכד מקצועי שיעזור לכם להתמודד עם הבעיה. קוברה הדברות מציעים שירות של לוכדי חולדות מנוסים שלא חוששים מהתמודדות איתן! אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, נשמח לסייע לכם בכל צרה. 

לוכד חולדות מחיר