לוגו015

לוכד חולדות

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד חולדות בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד חולדות?

לוכד חולדות

חולדות נחשבות למכרסם מזיק מאחר שהן עלולות להעביר מחלות, לגרום לנזקים בבית ואף לתקוף את הסובבים. חולדות יכולות לעבור דרך חורים בקירות, מעברי אינסטלציה ועוד. לכן, רבים זקוקים לסיוע מקצועי בלכידתן. ישנם כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים לוכד חולדות הביתה. אל תנסו ללכוד את החולדה לבד אתם בהחלט עלולים להסתבך להיפצע וחלילה להדבק במחלה, הפתרון הוא להזמין מומחה אמתי שיודע לבצע לכידת חולדות על הצד הטוב ביותר כדאי שלא תיפגעו. תאמינו לנו לאחר הדברות אינספור שעשינו באזור תל אביב והמרכז אנחנו יכולים להבטיח לכם מניסיון שיעקב לא עוקב אחריכם… תרגישו חופשיים לפעול כרצונכם ותחשבו מה יעקב עצמו היה עושה לו היה עומד עכשיו במקומכם… אין ספק שזה יעזור לכם להגיע לידי החלטה הנכונה.

לוכד חולדות, 24 שעות לשירותך.

לוכד חולדות

התפקיד של כל לוכד חולדות 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את החולדה. ישנן כמה סיבות בגינן חולדה מהווה סכנה. החולדה היא חיה חכמה וחסרת פחד ולכן היא לא תחשוש לנשוך חיות או בני אדם הגדולים ממנה. החולדה נושאת בגופה מחלות רבות ובמקרה של נשיכה עלולה להעביר אותן לנתקף. מעבר לכך, החולדה מסוגלת ליצור חורים בקירות גבס, לעבור דרך מעברים צרים בין קירות ובכך לגרום נזקים סביבתיים. יש לכם חולדה בבית? יש לכם עכברים? יש לכם חולדות? אם כן אתם זקוקים לחברת הדברה טובה שתבצע עבורכם לכידת חולדה, לכידת חולדות ולכידת עכברים. התקשרו כבר עכשיו והיפטרו אחת ולתמיד מן החולדות ועכברים ומאי הנעימות הכרוכה בנוכחותם!

חדש! לוכד חולדות, מהיום להיום!

קוברה הדברה

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד חולדות מהיום להיום. ישנם כמה דרכים מובילות ללכידת חולדות. ניתן להשתמש במלכודת כלוב שבה יש פיתיון המושך את החולדה להיכנס פנימה. המלוכדת לא הורגת את החולדה, אלא לוכדת אותה בלבד. דרך נוספת ללכידה היא מלכודת קפיץ אשר בנוסף ללכידת החולדה, היא גורמת למותה. במלכודת יש פיתיון, וברגע שהחולדה דורכת בה נסגר הקפיץ והורג אותה. דרך שלישית, אשר נעשית על ידי לוכד חולדות מקצועי בלבד, היא שימוש ברעל. בדרך זו מטמינים רעל בתיבות האכלה באופן מאובטח כך שילדים או חיות אחרות לא יוכלו לגשת אליהן. הרעל הורג את החולדות תוך כמה ימים ושימוש בו אינו  מומלץ לשימוש בתוך הבית.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

על המקום לכידת חולדות 24/7 מומלץ. שימוש במלכודות דבק אינו יעיל בטיפול נגד חולדות ואף מהווה לכידה אכזרית ומענה. מלכודת דבק, פשוטה כמשמעה, גורמת לחולדה הדורכת על המלכודת להידבק אליה. מאחר שחולדה הינה חיה חכמה ואמיצה, היא מסוגלת להיחלץ מהדבק על ידי כרסום. במידה והחולדה לא חילצה את עצמה, מוות של חולדה במלכודת דבק הינו איטי מאוד וגורם לה סבל רב. אנחנו כל כך בטוחים שאנחנו מומחים בכל מה שקשור עם לכידת חולדות וגם עם לכידת עכברים שאין לנו שום בעיה להבטיח לכם אחריות מלאה על ההדברה, כך שאינכם מסכנים דבר. לכן, אם לאחר הדברת הבית והחצר, תראו שהעכברים והחולדות עדיין מתרוצצים במרץ בבתיכם תוכלו אנחנו נדאג לטפל עד שהבעיה תיפתר לחלוטין.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

ניתן לפעול במגוון דרכים כדי למנוע מהחולדות המזיקות להגיע לביתכם. בשמירה על ניקיון ובהימנעות מהשארת מזון פתוח ומפוזר, תוכלו למנוע מהחולדות להגיע ולכרסם את המזון בבית. בנוסף, חולדות יכולות להגיע לביתכם דרך גינות, שיחים ועצים. כדי למנוע מהן לעשות זאת יש להקפיד על ניקיון הגינה מזבל ועל גיזום הצמחייה.

לסיכום, כאמור, חולדות הן חיות מתוחכמות, עמידות וקשות ללכידה. החולדות יכולות להוות מטרד משמעותי על תושבי הבית, להפחיד, להרתיע, לפגוע בסביבתו ואף להעביר מחלות. בלכידת חולדות כדאי להיעזר בלוכד מקצועי שיעזור לכם להתמודד עם הבעיה. קוברה הדברות מציעים שירות של לוכדי חולדות מנוסים שלא חוששים מהתמודדות איתן! אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, נשמח לסייע לכם בכל צרה.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button