לוגו015

לוכד עכברים

אם ראיתם עכבר בבית מומלץ להזמין לוכד עכברים בהקדם! סגרו את כל הדלתות ואל תתנו לו לברוח!

אם פעלתם כך, מצוין. ככה מתחיל תהליך לכידה מהיר. גם אם לא פעלתם ככה אל דאגה אנחנו נלכוד אותו עבורכם, נוכל להגיע דיי מהר.

לוגו קוברה הדברה

מחפשים לוכד עכברים?

לוכד עכברים

כאשר רואים עכבר בבית התגובה הראשונית בעיקר אצל נשים, היא להיבהל ולצרוח אבל תדעו שעדיף לשמור על שקט, אנחנו לא רוצים להבריח את החולדה, אנחנו רוצים ללכוד אותה. עכשיו יש לנו שני אפשרויות אחת היא ללכוד את החולדה לבד והשנייה היא להזמין לוכד עכברים מקצועי. אנחנו נוכל לעזור לכם עם שניהם. גם להגיע ללכידה בהקדם וגם להסביר לכם איך ללכוד חולדה.

לוכד עכברים, 24 שעות לשירותך.

לוכד עכברים

כזה מגיע לנושא של לוכד עכברים יש מספר דברים חשובים מאוד שצריך לקחת בחשבון. מבין כל המזיקים שיגיעו לבית שלכם, העכבר הוא המגעיל ביותר. כל כך לא נעים לשבת בחלון ולפתע להבחין בעכבר שרץ מבין הרהיטים, או גרוע מזה מתחת לרגליים שלכם. הבית שלכם הוא המקום בו אתם צריכים להרגיש מוגנים ולחוש בנוח, לכן אתם צריכים לטפל בעכברים שמופיעים בביתכם באופן מידי. כמו כן, מכרסמים שונים מעבירים מחלות מאוד מסוכנות וכדאי למנוע מהם להיות במדע אתכם או עם החפצים שלכם. בנוסף, יכול להיות שאחד מדיירי הבית יחוש מפוחד מהעכבר ומחובתכם לדאוג לו ולתת לו תחושה בטוחה וטובה על ידי פינוי העכבר. אז אחרי שהבנתם שחשוב לפנות את העכבר מהבית הגיע הזמן שתבינו איך עושים את זה.

חדש! לוכד עכברים, מהיום להיום!

קוברה הדברה

התפקיד של כל לוכד עכברים 24 שעות הוא להגיע כמה שיותר מהר וללכוד את העכבר. אם יש לכם עכבר אחד בבית ולא מכת עכברים ויש לכם ניסיון בפינוי עכברים, אתם תוכלו להתמודד לבד עם לכידת העכבר. עליכם לקנות מלכודת שפוטה, ניתן לרכוש בהמון מכולות, שבה העכבר ייתפס. יש מלכודות מתכת שסוגרות על העכבר כשהוא נכנס אליהן ויש מלכודות דבק שהעכבר נתקע בהם. עדיף להשתמש במלכודות הדבק כיוון שמלכודות המתכת עלולות להיות מסוכנות למי שלא יודע להשתמש בהם – הן נסגרות במהירות וניתן לשבור אצבע אם לא משתמשים בהם נכון! חשוב לציין שפינוי באופן עצמאי לא יטפל בשורש הבעיה. אם יש לכם פתח לביוב ממנו עכברים מגיעים או מקום אחר משם הם מגיעים – רק לוכד עכברים מקצועי ידע לאבחן את הבעיה ולטפל בה כראוי. כמו כן, פעמים רבות אנשים חווים תסכול כי הם לא מצליחים לתפוס את העכבר. טיפ שלנו – הזמינו לוכד עכברים כדי לחסוך לעצמכם תסכולים ולהבטיח לעצמכם שהעכבר ייתפס והשלווה שלכם תחזור.

לכידה על המקום 24/7 מומלץ.

הדברת חולדות

שרות חדש ומדהים של קוברה הדברה, הזמנת לוכד עכברים מהיום להיום.

לוכד עכברים מקצועי יגיע לבית שלכם ויבצע את הפעולות המתאימות על ידי בחינת המצב. ישנן מספר אפשרויות –

  1. מלכודות – הלוכד יציב מלכודות במקומות מדויקים וילכוד את העכבר במהירות. יש מלכודות שתופסות את העכבר ואז ניתן לשחרר אותו בחוץ, ויש מלכודות שהורגות את העכבר כשהוא נכנס אליהן. מלכודות מתאימות למצבים בהם יש עכבר בודד ואין צורך בהמתה של עכברים רבים. המלכודת היא נקודתית והיא לא תפתור את הבעיה מהשורש.
  2. רעל – לוכד העכברים יכול לפזר רעל שיהרוג אותם תוך שלושה ימים בערך. החיסרון הוא שזה לוקח זמן, אך זה פתרון מעולה למתקפות עכברים. כמו כן, בשל העובדה שלוקח לעכברים זמן למות מזה – הם לא מדווחים זה לזה כי מדובר ברעל וכל העכברים ניזונים מהרעל.
אם חשוב לכם לשמור על זכויות החיות ואתם רוצים למצוא פתרונות הומניים, תוכלו להשתמש במלכודות שתופסות את העכבר ולא הורגות אותו ואז תשחררו את העכבר מחוץ לבית. אם יש לכם מתקפה אתם תתקשו למצוא פתרון יעיל והומני, אך תמיד אפשר לדבר עם הלוכד והוא ינסה לעשות את המיטב.

קוברה הדברה - אוכלים את המזיקים.

הדברת עכברים

על המקום לכידת עכבר 24/7 מומלץ.

זו שאלה מצוינת כיוון שהלוכד הוא שיקבע אם תופעת העכברים בביתכם תסתיים או לא. חשוב לבחור לוכד מקצועי כדי להבטיח לעצמכם את הטוב ביותר. הנה כמה טיפים שהכנו במיוחד בשבילכם –

  1. אתם חייבים לוודא כי ללוכד יש היתר מהמשרד להגנת הסביבה. ההיתר מראה כי הוא יודע כיצד להשתמש בחומרי הדברה וכי הוא עבר את ההכשרה המתאימה לכך.
  2. תמיד עדיף להזמין לוכד עכברים עם ניסיון מאשר אחד שרק התחיל את דרכו. לוכד עם ניסיון ידע להתאים לכם את סוג ההדברה המדויק לכם.
  3. המלצות – שוטטו באינטרנט וחפשו המלצות של לקוחות קודמים על לוכדים. לקוברה הדברות יש המלצות רבות, מה שמראה על שירות אמין ואיכותי. לקוחות מרוצים הם השיקוף היחיד לאיכות של הלוכד.
  4. שוטטו באינטרנט והשוו בין מחירים של לוכדי עכברים. חפשו את המחיר הטוב ביותר ובחרו בו. כמובן שחשוב לוודא שמדובר בלוכד מנוסה ולא רק להסתכל על המחיר.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button