ריסוס לבית

צריכים ריסוס לבית ?

 תיזהרו מהדברה חלטורה.
בחורים מדביר מוסמך!
עם 100% אחריות ועם 100% הצלחה.

אל תהססו…

תתקשרו עכשיו!

אנחנו נחסל אותם.

הם דוחים!

הם מציקים!

והם מתרבים!

חיפשתם ריסוס לבית או הדברה ירוקה?

קרה לכם פעם שהבית פתאום התמלא בנמלים, תיקנים או חרקים אחרים? התחושה היא ממש לא נעימה. הבית הוא המקום המוגן והאסתטי שלכם והחרקים שנכנסים אליו מעוררים חלחלה ואף פחד בחלק מהאנשים. כמו כן, לחרקים אלה יכולות להיות השפעות בריאותיות עליכם, ריבוי נמלים למשל יכול להוביל לחדירה של נמלים למוצרי מזון ובכך לקלקולם. חשוב לטפל בצרה הזו הן בשל האסתטיקה והן בשל הבריאות. איך משיגים ריסוס לבית? האם אפשר לעשות זאת בעצמכם? מומלץ לא להתעסק עם חומרי הדברה למי שאין רישיון והתר של המשרד להגנת הסביבה. הזמינו הדברה ירוקה ומצאו פתרון מהיר וזול לבעיה. 

ריסוס לבית
ריסוס לבית

ריסוס נגד ג'וקים מחיר

כזה מגיע לנושא של ריסוס נגד ג'וקים מחיר יש מספר דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. הרבה מאתנו חוששים מהמילה "ריסוס" בשל הקונוטציות הבריאותיות שהיא מעלה, או הלא בריאותיות יותר נכון. אמנם רוב הריסוסים הם כימים ולכן יש בהן חומרים שיכולים להוות סכנה לאדם.  כאשר אתם מזמינים ריסוס לבית בצעו השוואת מחירם כך תדעו קבילתם מחיר סביר עבור העבודה. בקוברה הדברות אתם תמצאו מדביר מוסמך עם היתר הדברה. חשוב שתבחרו מדביר בעל ניסיון רב בתחום כיוון שהוא ידע להתאים לבית שלכם את סוג ההדברה. דבר נוסף שחשוב לבחור לפיו הוא המלצות על המדביר. בנוסף, חשוב להתאים את המדביר לסוג המזיק – לכל מדביר יש מזיקים שהוא יודע להתמודד איתם וכאלה שלא.

ריסוס לבית

ריסוס לבית חדש

לפני שאתם מרססים לבד או מזמינים ריסוס לבית חדש, כמובן שעדיף להזמין מרסס מקצועי, חשוב שתדעו שצריך לטפל בשורש הבעיה. חרקים לא מגיעים משום מקום, בדרך כלל יש מקום בו המכלה שוכנת ומשם הם מגיעים, חשוב לזהות את המקום ולכוון את הריסוס לקטילתו. ריסוס מפוזר ולא ממוקד לא יועיל לטווח הרחוק. לפני שמרססים צריך לסקור את הבעיה, לכן עדיף להזמין מרסס מקצועי שיודע לזהות מאיפה החרקים מגיעים.

קוברה ריסוס לבית
מתחייבים לתוצאה עם 100% אחריות

אתם עדין מתמהמהים? תתקשרו כבר...

אם באורח פלא ביתכם מלא בשרצים למיניהם, כדאי שתזמינו מדביר מוסמך שיטפל לכם בבעיה. אל הבית שלכם יכולים להגיע מזיקים שונים – עכברים, מקיים, נמלים ועוד. מדביר מוסמך ידע לפעול עם כל מזיק לפי מה שנכון מבחינת החומרים, כמות הריסוס ועוד. בנוסף, המדביר המוסמך יודע לזהות את ביתם של המזיקים ולטפל בו ואז לפתור את הבעיה מהשורש. כדאי לכם להזמין מדביר מחברה מקצועית ואמינה שמעסיקה רק מדבירים מוסמכים. מה זה מדביר מוסמך אתם שואלים? מדביר בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה.

ריסוס מקצועי

קוברה הדברות - אוכלים את הג'וקים

לסיכום, חשיבות הריסוס הביתי היא גבוהה מאוד. בכל בית שמתגלים בו חרקים שונים יש לפנות לחברת ריסוס מקצועית שתעניק את השירות הטוב ביותר. יש מגוון סוגי ריסוס וחשוב להתאים לבית שלכם את האחד הנכון. כמו כן, חשוב לוודא כי הריסוס פגע במקור של החרקים ולא בוצע באופן שטחי. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, צרו קשר עם קוברה הדברות – השירות הוא איכותי, מקצועי ונעים.

ריסוס לבית מחיר
קוברה הדברה - אוכלים את כל הג'וקים.

המחיר נקבע לפי גודל והשטח אותו תרצו להדביר לצורך הדוגמה מחיר לבית פרטי גדול יותר מהמחיר לדירה בבניין משותף על מנת לדעת כמה זה יעלה לכם כנסו לאתר….

המחיר להדברה המוזמנת מראש יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר הדברה המוזמנת מעכשיו לעכשיו יחד עם זאת הדברה הנעשית בשעות הערב והלילה גם תהיה יקרה.
Call Now Button